Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie terroryzm nie ważne czy prawicowy czy lewicowy czy islamski to zło w czystej formie. Powinien być tępiony wszelkimi dostępnymi sposobami.

Co do kontrowersyjnego EO to zakładam że ludzie z GC czy wizami pracowniczymi zostali już prześwietleni więc ograniczanie wjazdu dla nich jest bezsensownym posunięciem. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, oss napisał:

napisałaś " jestes dokladnie odzwierciedleniem glupiej nienawisci dla samej nienawisci.", mogę zapytać po czym to wnosisz.

Mylisz się i używasz takich samych płytkich argumentów jak reszta tobie podobnych. Z wielu twoich postów wydziera wręcz nienawiść do obecnie rządzących ,każdy, absolutnie każdy uważający się za polskiego patriotę, popierający konserwatywne wartości według Ciebie to dyszący nienawiści i żądza krwi nazista. I żeby nie było, ja nie skreślam lewicy jako takiej, bo są tam ludzie na prawdę empatyczni, nie cierpię jedynie zakłamania gdzie usta pełne frazesów o tolerancji ale w rzeczywistości wychodzi na to że tylko o tolerancji dla jednej opcji. Stąd moje uwagi na temat lewicowych bojówek. Jak to było? "Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".  Piszesz " nie umiem dawać przyzwolenia na bezsensowna przemoc uzasadniana jakas ideologiczna hucp" więc zakładam że potępiasz występy antify w PL i USA, agresje ze strony protestujących obecnie przeciwko PDT? Mam nadzieję że tak bo przecież jesteś osobą która "skrajnosciom po prostu mowi nie i koniec i nie widzisz zadnego usprawiedliwienia dla przemocy"

najpierw wskaz prosze, gdzie przemoc popieram. i nie wkladaj mnie do zadnych workow, bo wbrew twojemu pojeciu to ja jestem w poteznej mniejszosci. mowie o jednej sprawie, ktory ty szeroko ignorujesz: obecny rzad w polsce przyzwala na faszyzujace zachowania narodowcow, o ile nie wyraza bezposredniej aprobaty. i tlumaczy wszystko jakims nowym pojeciem patriotyzmu. 

na protescie kobiet bylam osobiscie. agresji nie doswiadczylam. jedynym zgrzytem byl facet z kontrmanifestacji, ktory rzucil w tlum protestujacych butelka. myli cie sie widok skrajnych protestow sprzed inauguracji trumpa, kiedy banda wkurzonych radykalow przepychala sie z policja. ogolnonarodowe protesty, m.in. protesty kobiet nie sa rozrobami. ale tego najwyrazniej nie pokazano w polskiej telewizji narodowej, bo nie tak nalezy transmitowac nienawisc. 

znakiem twojej nienawisci dla samej nienawisci jest akapit o jakichs orderach dla jakichs kreatur i ofiarach, a ja dodam, ze blankietowo zabrano swiadczenia osobom, ktore z rezimem nie mialy wiele wspolnego oprocz biurka w tym a nie innym budynku. podobnie blankietowo rzucona kielbase wyborcza dla ludu w postaci 500+. matka samotnie wychowujaca dziecko, najwyrazniej nie wpisuje sie w prawicowe wartosci, bo jest po zlej stronie progu placowego. blankietowo tez zwalnia sie fachowcow, bo trzeba ich zastapic misiewiczami. 

troche mi to przypomina stara bajeczke ludowa, jak chlop zlapal zlota rybke, a ta mu powiedziala, ze kazde jego zyczenie spelni, ale co on sobie zazyczy, to jego sasiad dostanie podwojnie. wiec chlop z zawisci kazal sobie wylupic jedno oko. a jeszcze zdzblo i belka - czy ja sie nie myle, ze obecna wladza ma w swoich szeregach niejakiego piotrowicza? coz, sprawiedliwosc dziejowa...

chcesz sie dalej przerzucac argumentami? bo ja nie mam jakiejs misji nawrocenia cie na cokolwiek. tak tylko, zeby nie zapominac, wroce do poczatku moich wypowiedzi: kazde przyzwolenie na wykluczanie innych z jakichs wyimaginowanych powodow sprawia, ze nastepny mozesz byc ty. bo nosisz rurki, bo wierzysz w nie tego boga, albo nie wierzysz wcale. bo jesz mieso, albo go nie jesz. wystarczy wola suwerena, ktora nagle uzna, ze znajdujesz sie w zbyt uprzywilejowanej grupie.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"obecny rzad w polsce przyzwala na faszyzujace zachowania narodowcow, o ile nie wyraza bezposredniej aprobaty. i tlumaczy wszystko jakims nowym pojeciem patriotyzmu. "

gdzie w którym miejscu, jakieś cytaty poproszę 

" znakiem twojej nienawisci dla samej nienawisci jest akapit o jakichs orderach dla jakichs kreatur i ofiarach "

serio?! to jest według Ciebie dowód mojej nienawiści dla samej nienawiści? LOL Może poczuj się na miejscu ludzi których rodziny zostały przez komunistów wywiezione na sybir czy rozstrzelane po wojnie jako wrogowie ustroju socjalistycznego i wtedy swoje mądrości zaprezentuj. Rozumiem że jesteś jakoś rodzinnie powiązana ze starym ustrojem i stąd taka zaciekła obrona komuszych oprawców i nienawiść wobec narodowców zgodnie ze Stalinowską dyrektywą:

"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej"

Piszesz dalej " blankietowo zabrano swiadczenia osobom, ktore z rezimem nie mialy wiele wspolnego oprocz biurka w tym a nie innym budynku"

serio? A myślałem że zabrano emeryturki ludziom ściśle związanym z aparatem bezpieczeństwa,o katowniach w których "pracowali", Witold Pilecki napisał tak: " Ja już żyć nie mogę, mnie wykończono. Bo Oświęcim to była igraszka."

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalam o tym juz wczesniej, ale zignorowales. interpretacyjnie idziesz po skrajnosciach.

na niczyim miejscu nie musze sie poczuwac. ja taka rodzina jestem. i oburza mnie, ze ktos wykrzykuje faszyzujace hasla w moim imieniu. i wlasnie kolejny raz dajesz dowod na swoje myslenie: skoro bronisz (bronie? gdzie i jak? bo uwazam, ze drugorzedowa kadrowa, ktora pracowala w nieszczesnych sluzbach przez miesiac nie zasluguje na odbieranie emerytury? ze zweryfikowani bez zarzutow mudurowi, ktorzy pozniej robili swoja robote po 1989 tez nie zasluguja na takie traktowanie? bo mnie drazni, jak matka samotnie wychowujaca nie dostanie grosza, a posel z apanazami juz tak, bo ma dwojke a nie jedno?), to pewnie korzystasz. po pierwsze nie bronie zadnego systemu (ale kto nie z nami ten przeciwko nam, prawda?), bronie ludzi i sprzeciwiam sie zacieklosci obecnego systemu. bo jest bezmyslnie nieludzki. bo jakis ogarniety szalenstwem i oderwany od rzeczywistosci facet staje i wklada ludziom od komunistow i zlodzieji, gorszych sortow, oderwanych od koryta. bo nie ma klimatu dla cyklistow i wegetarianow, bo zakaz pedalowania, bo twoj bog jest gorszy od mojego, bo zydzi trzymaja wladze

oczywiscie w twojej interpretacji to tozsame z poparciem poprzedniego systemu, czy to przed czy po 1989 roku.

i z tego pwodu, dopoki nie beddziesz w stanie rozumiec tego prostego przeslania, w zyciu sie nie dogadamy

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jannapa napisał:

rownie uatanawianie grupy "kolesi w rurkach" daje mi tylko do myslenia. bo mi zarucasz wrzucanie do wora jakich gosvi w koszulkavh, a sam wyciagasz jakas mityczna grupe kolesi w rurkach. ze niby reprezentuja co konkretnie? 

a co moga tacy ludzie / mezczyzni reprezentowac soba ? 

napisalas, ze dzialasz w srodowiskach lewicowych to zapewne doskonale wiesz o czym pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jannapa napisał:

to moze napisz, czego nie moga soba reprezentowac, bedzie mi latwiej sie odniesc.

Powszechnie wiadomo jest, ze srodowiska lewicowe w PL sa wywyzszane przez tak zwanych rurkowcow. Doskonale wiesz i kazdy kto troszeczke interesuje sie sprawami politycznymi w PL o tym wie. 

Co reprezentuja ? Ja zadam pytanie... czy tacy ludzie maja byc przyszlymi ojcami ? Ta ich otwartosc i tolerancja....

Mojemu dobremu znajomemu ze studiow cos stalo sie w mozg i czlowiek wyksztalcony, czlowiek z ronymi nagrodami naukowymi nagle zaczal byc jakims teczowym bojownikiem / sam tak siebie okreslil. Robi dokladnie to samo co Ty napisalas pare postow wyzej. Dziala w srodowiskach lewicowych. Ubiera sie jak pol du...zza krzaka. Ma 2 dzieci. JAk sie spojrzalem na te jego dzieci....lepiej nie komentowac co on z nich zrobil.

Ma myslenie: otwartosc i tolerancja. Koles chce przyjmowac imigrantow pod swoj dach. Kazdy, doslownie kazdy zamach czy wystepek w ktorym ktos ginie w europie czy usa tlumaczy w taki sposob ze to np osoba z problemami psychicznym zaatakowala. 

Coz, jest to moja kolega. Lubie go sluchac.

Opisalem Jego powyzej / nie Ciebie. / Ty tez dzialasz w srodowiskach lewicowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ilya_ napisał:

Co reprezentuja ? Ja zadam pytanie... czy tacy ludzie maja byc przyszlymi ojcami ? Ta ich otwartosc i tolerancja....

Ale oni sa rodzicami, znam troche rurkowcow co swietnie sobie radza :) Zony tez maja fajne i jakos zadowolone z zycia, ze te progresywne niemeskie rurki pomagaja przy dzieciach zamiast tylko pic piwo przed TV (jak juz jedziemy stereotypami, to czemu nie ten?). Poza tym ocenianie ludzi na podstawie tego, to poziom przedszkola.

Moment, kiedy tolerancja nabiera pejoratywnego znaczenia, a otowartosc umyslu jest pietnowana, to chwila,kiedy chyba trzeba zakonczyc dyskusje.. Bo po co dyskutowac?

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...