Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Starbucks w odpowiedzi na dekret Trumpa o tymczasowym zakazie wjazdu do USA uchodźców oraz podróżnych z krajów będących źródłem terroryzmu ogłosił, że zamierza zatrudnić 10 000 "uchodźców". Ludzie oburzeni tym, że zamiast zatrudnić bezrobotnych Amerykanów sieć wchodzi w politykę. Warto również zauważyć, że za każdego uchodźcę otrzymają odliczenie od podatku.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ilya_ napisał:

Starbucks w odpowiedzi na dekret Trumpa o tymczasowym zakazie wjazdu do USA uchodźców oraz podróżnych z krajów będących źródłem terroryzmu ogłosił, że zamierza zatrudnić 10 000 "uchodźców". Ludzie oburzeni tym, że zamiast zatrudnić bezrobotnych Amerykanów sieć wchodzi w politykę. Warto również zauważyć, że za każdego uchodźcę otrzymają odliczenie od podatku.

"uchodzcy" - jezeli sa w US to maja legalny status i w zaden sposob od bezrobotnego amerykanina sie nie roznia, A dyskryminowac ze wzgledu na pochodze w US nie wolno, wiec nie przejmuj sie, jak bezrobotni amerykanie beda chcieli znalezc prace w Starbucks to ja znajda.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pelasia napisał:

Ja sie nie zgadzam z żadna forma brutalności, bez wzgledu po ktorej stronie jesteś :(

Ja też nie. Ale wygląda na to ,że wyborcy HC są innego zdania w przeciwieństwie do drugiej grupy wyborców, która nie paliła swojej ojczyzny w ramach protestu za czasów administracji Obamy. Hmmmm. 

Btw. Przylecialam we wt do Denver z Pl bez problemów i nie widziałam żeby komukolwiek robili jakieś. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wodnik napisał:

Ja też nie. Ale wygląda na to ,że wyborcy HC są innego zdania w przeciwieństwie do drugiej grupy wyborców, która nie paliła swojej ojczyzny w ramach protestu za czasów administracji Obamy. Hmmmm.

 

Chyba pamiec zawodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...