Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wodnik napisał:

Ja też nie. Ale wygląda na to ,że wyborcy HC są innego zdania w przeciwieństwie do drugiej grupy wyborców, która nie paliła swojej ojczyzny w ramach protestu za czasów administracji Obamy. Hmmmm.

Wlasnie, zastanawia mnie dlaczego teraz nikt nie pamięta.

IMG_1962.JPG

IMG_1963.JPG

 

Poza tym to co sie działo na Trump rallies to dosłownie oaza spokoju była ^_^

Edytowane przez pelasia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nytimes.com/2012/11/08/us/anti-obama-protest-at-university-of-mississippi-turns-unruly.html 

http://www.revelist.com/politics/america-responds-obama/5855/yes-this-is-the-ultimate-acceptance-of-a-presidentelect/1

 

Nie mogę znaleźć nic poważniejszego niż to. To mówisz ze też podpalali sklepy niszczyli witryny etc?  I bili ludzi którzy mieli odmienne zdanie? Chętnie poznam historię o tym bo szczerze nie interesowałam się tym w 2008. 

Edytowane przez wodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pelasia napisał:

Poza tym to co sie działo na Trump rallies to dosłownie oaza spokoju była ^_^

Moglabys to rozwinac?

Szczerze powiedziawszy slyszalem tylko o przypadkach gdy ktos kto nie lubi Trumpa wpadal na jego wystapienia i robil balagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pelasia napisał:

Poza tym to co sie działo na Trump rallies to dosłownie oaza spokoju była ^_^

Niedawno widziałem to u kogoś na twitterze ale zapomniałem zabookmarkować. Jakoś nie przyszło mi do głowy że kiedykolwiek będzie potrzeba przytoczyć to w dyskusji, która odbywa się w języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, KaeR napisał:

masakry w Bowling Green

In a puzzling interview with MSNBC’s Chris Matthews, Kellyanne Conway, President Trump’s top counselor, said that two Iraqi refugees were the masterminds behind the Bowling Green massacre, without citing any evidence of her findings because the fictional terror attack doesn’t exist.


http://www.independent.co.uk/news/world/americas/kellyanne-conway-creates-fake-bowling-green-massacre-story-a7560526.html

Biały Dom będzie teraz masowo produkował fałszywe tropy. Z jednej strony nie jest to nic dziwnego skoro faktycznym prezydentem jest bannon, zapity kawaler, ekstremistyczny nazista z breitbart. Z drugiej strony dezorientacja i fałszywa propaganda jest typową taktyką tego typy rzadów, które w ten sposób zdobywają posłuszność mas. Historia po raz kolejny się powtarza.

Przykre, że dałeś się na to nabrać, KaeR.

Edytowane przez motorolnik
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...