Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

sa takie osoby a siedzą cicho by nie być tez jak kto ilon napisala ukamieniowanym . Nie jest problemem mówić co się myśli lecz grozi Ci odrzucenie lub najazd kilku osób gdy jesteś sama jannapa. Pamiętasz opisane zdarzenie z dziewczyna i sciagnieta husta słowa tez bolą. Fakt Ty piszesz ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ilon napisał:

Na forum nie wiem, ale u mnie w pracy... Jakbym powiedziala przy niektorych ludziach zle slowo o ich prezydencie to chyba zostalabym ukamieniowana. 

Spróbuj napomknąć niby przypadkiem, że od wczoraj woda smakuje jakoś dziwnie i twoje dziecko dostało niestrawności albo wysypki, albo że powietrze na zewnątrz dziwnie śmierdzi i masz od tego drapanie w gardle i duszności. A potem jeżeli wykażą empatię i zainteresowanie tematem też niby przypadkiem rzuć "O, nie wiedziałam, że senat zaaprobował kandydaturę Pruitta."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii, dla amerykanów nie ważne kto został prezydentem. Każdy z kandydatów ciągnąłby dla nich, nie dla innych państw. Proste. Z drugiej strony, zawsze ktoś będzie poszkodowany, bo nie dogodzisz wszystkim. Jeśli natomiast chodzi o pkt widzenia z Polski to lepszym kandydatem był Trump, bezdyskusyjnie. 

To jest tylko i wyłącznie moja opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/17/2017 o 20:23, jannapa napisał:

zastanawiam sie, czy jest tu ktos, kto ciagle uwaza trumpa za dobry wybor, na ktorym skorzysta ameryka. po wczorajszej konferencji prasowej...

god save america... bo juz chyba nic innego nie pozostalo

Tak, ja

Dajcie mu troche czasu, wstrzymajcie swoje oceny po 2-3 latach i to tez za szybko uwazam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cee napisał:

 Jeśli natomiast chodzi o pkt widzenia z Polski to lepszym kandydatem był Trump, bezdyskusyjnie. 

??? Serio ? Przeciez to rozpacz jakas jest, widac jak na dloni ze Polske ma w dupie centralnie z reszta NATO wlacznie - chyba nikt poza absolutnymi fanatykami nie ma co do tego najmniejszych watpliwosci po tej calej aferze z Flynnem. Pence uprawia "damage control" i rozpowiada jak to beda wspierac NATO i polski rzad sie tego czepil bo w sumie co biedacy maja zrobic, natomiast jezeli maja minimum rozumu (nie podejzewam ich o to ale moze....) to juz powinni kombinowac nad jakis wyjsciem awaryjnym - a ze nie bardzo takie istnieje - to robic mocno w gacie...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio. Napisałem że był lepszym kandydatem od Clinton jeśli chodzi o Polskę. I to Clintonowa ma i miała Polskę głęboko obiecując doprowadzenie do zapłaty odszkodowań za Holokaust.

Co do całego NATO. Jeśli taki Luxemburg umawia się że będzie płacił 2% swojego PKB na obronność, a płaci ćwierć tego to jest fair ? To tak jakby pracodawca obiecał Ci 4 kklocki a płacił tysiaka. Nie umawiam się jeśli nie zamierzam się tego trzymać. 

Edytowane przez cee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...