Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje sly6 i akma........dokladnie nie mam zamiaru sie stad nigdzie ruszac dopoki nie bede miala karty w reku,a wlasnie co do interview,wyslalismy dokumenty we wrzesniu 2010,pozwolenie na prace dostalam w lutym 2011,tyle juz czasu uplynelo w sumie to 9 miesiecy bedzie od wyslania ,i ciagle czekam na zaproszenie na interview.

to bardzo dlugo czekasz. czy mialas jakies problemy z wypelnieniem dokumentow? srednio zajmuje to od 3-6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kurcze no nie chce klamac bo najgorzej jest,pozniej czlowiek sie zaplata i sam moze wpasc.Pelasia.....dokladnie moim znajomym tak krotko zeszlo z ta zielona karta.A ja mam pecha,przed dostaniem pozwolenia na prace,wyslali mi list ze potrzebuja moj akt urodzenia ktory na pewno mieli bo wysylalismy,ale ok wyslalam drugi raz,napisali ze otrzymali i dostalam pozwolenie na parce,Ten akt urodzenia wysylalam im w grudniu,w styczniu otrzymali,a w lutym przyszlo mi pozwolenie na prace i cisza.Nie wiem o co chodzi:(ale jak juz wczesniej pisalam ze na stronie Uscis pisze ze rozpatruja podania z 10 wrzesnia,oni moje papiery dostali 17 wrzesnia,mam nadzieje ze teraz bedzie moja juz kolej,nie wiem sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prosilem zebys sprawdzala posty bez wyslaniem i co?a no nie wiem tak samo co sie dzieje?

mozna sie dowiedziec co sie dzieje z papierami jesli umowisz sie Twoj maz na infopass ..na stronie urzedu imigracji masz napisane jak kto zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielegalna praca bedzie ci wybaczona, klamstwo pod przysiega nie.

Twoj wybor.

Racja. Kasiu, lepiej sie przyznac, niz przez reszte zycia byc w niepewnosci, bo jak to kiedys wyjdzie, nawet po wielu latach, to cofna ci obywatelstwo. Klamstwo traktuja tutaj bardzo powaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te pare miesiecy placili mi gotowka,raz tylko dostalam czeka na swieta i to wszystko.Lepiej powiem prawde.Dzieki sly6,dzis maz umowi na nas na infopass.A na tym infopass powiedza dokladnie co sie dzieje z papierami??Bo nie wiem jak to dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiaa a takie cos sprawdzalas

https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do

bo moze tutaj byc odpowiedz co sie dzieje ze sprawa

masz w szukaj zawansowane szukanie i tam wpisz infopass do tego mozesz wpisac uzytkowanika Karina i zobaczysz co mozesz poczytac o infopass

1 z wielu tematow

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...amp;hl=infopass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje sly6.tak sprawdzam non stop i bez zmian :(Initial Review) taki jest status moj.A i jeszcze wlasnie na tej stronie pisza ze podania rozptarzyli do 10 wrzesnia 2010,ja mam z 17 wrzesnia,takze myslisz ze teraz moja kolej? juz sama nie wiem.Dzis sie umowimy na infopass....dziekuje jeszcze raz za Twoje odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna tez do nich zadzwonic. mozna poprosic o rozmowe z higher level customer service, ktorzy maja wglad do twoich papierow w systemie. troche siedzenie na telefonie, jak to wiadomo! da sie zrobic, sama siedzialam i dzwonilam, jak potwierdzenie dostarczenia dokumentow od nich do mnie nie doszlo, jak rowniez wezwanie na odciski palcow.

zawsze pomysl ;)

zastanawia mnie tez fakt, na jednym z formularzy jest twoja historia pracy. jesli nic nie wpisalas, tzn ze oficjalnie juz sklamalas, ze nigdzie nie pracowalas. trzeba bylo wpisac tam te 3 miesiace pracy i bylo by z glowy. jak ludzie ci mowia - mow prawde, krecenie i kombinowanie tylko niegatywnie moze na sprawe wplynac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...