Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i czy umowiliby mnie na interview, gdyby cos bylo nie tak z dokumentami?

na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi poniewaz mozesz miec ok z dokumentami a urzednik-urzedniczka powie ze musi cos sprawdzic i co wtedy?

a no wtedy sie czeka na sprawdzenie pewnych spraw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam interview w poniedzialek i wszystko poszlo dobrze. Pan nam pogratulowal i kazal czekac na green card, ma przyjsc poczta. Z calego serca dziekuje za forum, a przede wszystkim dziekuje kzielu i sly6, za to ze odpowiadali na wszystkie moje pytania. Jestescie najlepsi. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa jak wyslalas papiery na pozwolenie na prace i dostalas takie pozwolenie to mozesz je oprawic w ramki,wlozyc do biurka czy ...

bo GC juz jest pozwoleniem na prace i nie musisz nic przedluzac z takiego pozwolenia

pisze to bo sa osoby ze moga Ci kazac,mowic ze zrob takie cos :) ,,raz byl podobny przypadek na forum opisany :)

a GC wazna na 2 lata?pamietaj o przedluzeniu jej o czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie po dlugiej nie obecnosci.

u nas wszystko poszlo ok.Po zamknieciu sprawy adwokat zlozyl wniosek o otwarcie i w ciagu miesiaca otrzymalam pozwolenie na prace,a po klku dniach zaproszenie na interview.Wczoraj mielismy interview i dostalam zielona karte:) pani byla bardzo mila,zadala tylko 3 pytania i pogratulowala nam:)

Chcialam wam wszystkim podziekowac za pomoc,za wszelkie odpowiedzi,podpowiedzi.jestescie wielcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly6;-)

ja dostalam pozwolenie na prace 2 dni przed interview. Facet, ktory przeprowadzal interview, zabral mi ta karte i powiedzial, ze nie bedzie mi juz potrzebna bo dostane green card.

Green card mam wazna na dwa lata. Wiem, ze trzeba przedluzyc 90 dni przed terminem.

Ciesze sie najbardziej z tego, ze bede mogla podrozowac do Polski bez strachu, ze moga mnie nie wpuscic bo im sie cos nie spodoba. Teraz wlasnie lece na Wielkanoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...