Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Witam

Obecnie jestesmy z mezem w trakcie zalatwiania formalnosci z USCIS. Czekam na odciski. Jak narazie wszystko idzie sprawnie i szybko, wyjatkowo szybko.

Mam jednak pytanie z innej beczki :) Jestem po rozwodzie, mam z pierwszego malzenstwa dziecko, moj obecny maz chcialby je adoptowac. Czy ktos moze wie jak i czy wogole mozna to zalatwic na terenie USA. Biologiczny ojciec dziecka ma odebrana wladze rodzicielska.

Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Jedyne co Twoj maz bedzie musial zrobic to pojawic sie na interview.

Obywatel USA takze czasem ma wezwanie na odciski. Dzieje sie tak kiedy np. maz ma wyrok (byl skazany, byl w wiezieniu) za przestepstwa, ktore moga skrzywdzic jego obecna zone (np. gwalt itp.) Wtedy sponsorowanie - mimo, ze przez obywatela - nie jest takie latwe. Urzad boi sie, ze obecna zona tez moze pasc ofiara przemocy/przestepstwa. Prosze miec to na uwadze kiedy ktos pobiera sie - zwlaszcza jesli jest to malzenstwo bardziej z interesu niz milosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie :-) W poniedzialek mam interview. Chcialabym zapytac czy musze wziac ze soba wszystkie formy, ktore wypelnialam gdy wysylalam papiery? wraz z oryginalnymi zalacznikami?

i czy umowiliby mnie na interview, gdyby cos bylo nie tak z dokumentami? np. z I-864? czy to znaczy, ze wszystko jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...