Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje pelasia. Wlasnie troche sie zalamalam bo wyglada, ze popelnilam blad i zamiast dwa nazwiska z "-" w last name, wpisalam swoje nazwisko panienskie w middle name i teraz tak wlasnie mam w marriage certificate :( nie wiem jak moglam popelnic taki blad, teraz wyglada na to ze bede musiala poslugiwac sie nazwiskiem meza, a nie podwojnym. och....teraz sie pogubilam. wszystkie informacje powinnam wpisywac zgodnie z marriage certificate tak? jesli tak, moje nazwisko panienskie to teraz moje nowe middle name..( a stare drugie imie poszlo sobie do smieci) O zgrozo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki sly6 za rade, ale czy myslisz, ze gdybym zostawila to w ten sposob to moga sie do tego "przyczepic"? w sumie nie przeszkadza mi, ze moje nazwisko panienskie jest teraz moim nowym middle name. Gdybym wypelniala dokumenty zgodnie z certyfikatem, to bedzie ok? po prostu tego starego drugiego imienia nie bede wtedy uwzgledniac w dokumentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie i zapytam czy da sie zmienic dane na marriage certificate..ale z tego co pamietam, przy wypelnianiu tych informacji bylo mowione, ze nie mozna juz pozniej zmieniac..bije sie w piersi za ten blad, nie wiem co mnie natchnelo, ze middle name bedzie jako moje srodkowe nazwisko (czyli panienskie). Czy na zielonej karcie jest napisane pelne middle name czy tylko inicjal? jezeli jest pelne to moze nie byloby takiego problemu z paszportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie doczytalam, ze moje nazwisko panienskie jako middle name nie jest bledem.

"Each party to the marriage may adopt any of the following middle names:

  • The current last name of either spouse.
  • The last name of either spouse given at birth.
  • A hyphenated combination of the current middle name and the current last name of the person or spouse.
  • A hyphenated combination of the current middle name and the birth last name of the person or spouse."

czyli chyba nie powinnam sie martwic jak myslicie? po prostu uzupelniac dokumenty wg marriage certificate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nikt nie mial takiej sytuacji?;-)

mam jeszcze pytanie odnosnie badan. Dzis bylam u lekarza, mialam zrobione szczepienia, ale powiedziano mi, flu shot nie jest potrzebny. Wydaje mi sie, ze wczesniej przeczytalam, ze jednak jest. Mieliscie robiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...