Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sie po dluzszej nie obecnosci.

gratuluje tym co dostali zielona karte i tym co czekaja na interview.

U mnie sie sprawy pokomplikowaly,otoz dostalam dzis pismo z decyzja o odmowie nadania mi pozwolenia na pobyt staly w USA.Zlozylismy w czerwcu wszystkie aplikacje i papiery,w sierpniu bylam na odciskach,we wrzesniu doslalam brakujaca aplikacje z badaniami lekarskimi,o ktora mnie prosili listownie,a dzis dostalam odmowe,ze niby nie doslalam marriage certificat i aplikacji I-864.dziwne bo wszystko bylo wyslane w jednym liscie,certyfikat slubu nawet dwa razy,a dzis dostalam powiadomienie,ze nie doslalam.tak wiec teraz wzielam adwokata i jedyne co mi zostaje do do sadu zlozyc odwolanie:( nie wiem dlaczego tak sie stalo,do tego w decyzji napisali mi ze mam 30 dni na opuszczenie USA:( czy da sie jakos rade z adwokatem to naprawic?? dlaczego mi pisza,ze nie dostali tych papierow skoro wszystko bylo wyslane-dokladnie sprawdzone kilka razy.No i jeszcze jedna rzecz,ze 5 grudnia podjeli decyzje o odrzuceniu moich papierow i deportacji i tego samego dnia dla mojego meza przyslali pismo,ze ma wyslac im kopie certyfiaktu slubu i miejsca gdzie zesmy slub brali.mam im wyslac te kopie? do adwokata mam isc dopiero w piatek wiec moze ktos mial podobny przypadek i moze cos powiedziec na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nowa ja wpisywalam NONE w tych miejscach.

a moze ktos odpowiedziec na moj post?? zdarzylo sie wam,ze odrzucili wam papiery piszac o niedostarczonych aplikacjach,ktore byly na milion procent wyslane??czy z takiego powodu ktos dostal deportacje? bo ja to nie rozumiem-czy oni tam maja balagan w tych biurach czy jak??

Jutro piatek i adwokat wiec cos sie dowiem,jak nikt tu nie wie :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz mam wszystkie dokumenty, teraz pozostaje wydrukowanie formularzy i mozna wysylac. Chcialam jeszcze Was zapytac, mialam wazna wize do 13-go grudnia, w zwiazku z tym, ze bede wysylac dokumenty w tym tygodniu bo wczesniej nie zdarzylam wszystkiego skompletowac, mam napisac "overstay B2"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu dotali wszystkie papiery i mam potwierdzenia.bylam u adwokata posprawdzala wszystko i sie okazalo,ze moje badania lekarskie,ktore wykonalam pod koniec wrzesnia byly wypisane na starej niewaznej aplikacji.wiec musze isc do lekarza i poprosic o to aby mi napisal na nowej.Nie wiem dlaczego lekarz nie mial aktualnej aplikacji?? w kazdym badz razie,adwokat sie wszystkim zajela,musze tylko doniesc te badania i bedzie dalej kierowal sprawa.musi zlozyc aplikacje o ponowne otworzenie,gdyz moja case zostala zamknieta.po raz trzeci wyslalismy akt slubu,o ktory sie dopominali.tak wiec adwokat mowila,ze sprawe mam latwa i zdzwiona byla,ze zamkneli z takiego powodu.reszta aplikacji i wszystko co wyslalam zgadza sie bo kobietka posprawdzala kopie,zarobki itd.tak wiec zebym wiedziala,ze to nie jest wcale takie latwe to bym od samego poczatku adwokata brala.

Zycze wszystkim Zdrowych i pogodnych Swiat:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...