Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam Wszystkich:-)

bardzo się cieszę ze jest takie forum bo niezmiernie mi pomogło. Właśnie przechodzę przez całą procedure ubiegania się o K1.

25/09/2009 wysłaliśmy dokumenty do Vermont. 30/09/2009 dostaliśmy NOA1.

Ponieważ niecierpliwiec jestem i sprawdzalam status na stronie internetowej i:

Post-Decision Activity

On October 23, 2009, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E). Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service at 1-800-375-5283

Czy dobrze rozumiem ze to chodzi juz o NOA2?

Pozdrawiam

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On October 23, 2009, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E). Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service at 1-800-375-5283

Czy dobrze rozumiem ze to chodzi juz o NOA2?

TAK :)

szybko idzie !

podlegasz pod Kolifornie czy Vermont Service Center

teraz juz bedzies z gorki

jak masz chwilke dopisz sie do naszej list

bedziemy bic rekordy

link ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !

Mialam wczoraj rozmowe w ambasadzie i szczesliwie przyznali mi wize. Troche sie jednak tam naczekalam bo niestetety bylam ostatnia. Pani konsul byla bardzo mila, nie chciala zadnych dokumetow potwierdzajcych znajomosc z moim narzeczonym, kazala mi tylko podniesc reke i zlozyc przysiege, ze bede mowic prawde, sprawdzila odciski, zadala pare pytan i wreczyla mi druczek z DHL mowiac, ze wiza bedzie u mnie do 5 dni.

I tutaj pojawiaja sie u mnie pewne watpliwosci, poniewaz po powrocie do domu (a mieszkam daleko od Warszawy) zorientowalam sie, ze nie dano mi do podpisu Ds-156k, ktore ponoc mialam wypelnic z konsulem... Nie wiem czy jest to istotne czy nie, ale nie chcialabym miec potem problemow na lotnisku...

Wiecie moze co jest w tej kopercie z ambasady i czy mozna ja otworzyc zeby ewentualnie podpisac? Albo jakies sugestie odnosnie tego co zrobic w tej sytuacji?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba za duzo mysle :)

Sciagnelam z netu formularze ds156 i ds230.

Mam kilka pytan:

1. ds 230 part II nie wypełniamy w ogole?

2. jestem po rozwodzie i na ds 156 musze podac dane mojego ex. Na ds 230 zaznaczylam ze jestem divorced. Ale w tym wypadku w pkt 14-18 juz nie podaje jego danych?

3. w ds 156 do punktów: 26 (how long do you intend to stay?) - moze juz cale zycie a moze przyjedziemy do Europy - co tam pisaliście?

32 (do you intend to work) ,33 (do you intend to study) - oczywisce ze bede chciala pracować i moze zrobic studia podyplomowe, ale dopiero po otrzymaniu GC i nie moge podac konkretów.

Powiedzcie co tam pisaliście?

36 has anyone ever filed in immigrant visa petition on your behalf - czy tu podaje mojego narzeczonego ktory składal I-129F?

Duzo pytan, ale zalezy mi zeby miec to dobrze wypełnione i chyba juz za bardzo analizuje to wszystko.

Wdzieczna bede za Wasze rady.

Pozdrawiam

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wizę narzeczęnską wypełniasz tylko DS156 i DS-156K. W punkcie 26 (how long do you intend to stay?) ja wpisałam pernament i było ok. Jeżeli chodzi o punkty 32 (do you intend to work) ,33 (do you intend to study) zaznaczyłam NIE bo bede najpierw musiała poczekać na pozwolenie na pracę. Punkt 36 has anyone ever filed in immigrant visa petition on your behalf- wpisujesz tu NIE ponieważ pytają się w tym pytaniu czy w przeszłości ktokolwiek ubiegał się dla ciebie o wizę imigracyjną. Ja tak wszystkie punkty pouzupełniałam i dostałam wizę narzeczęńską w poprzedni piątkek. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wizę narzeczęnską wypełniasz tylko DS156 i DS-156K. W punkcie 26 (how long do you intend to stay?) ja wpisałam pernament i było ok. Jeżeli chodzi o punkty 32 (do you intend to work) ,33 (do you intend to study) zaznaczyłam NIE bo bede najpierw musiała poczekać na pozwolenie na pracę. Punkt 36 has anyone ever filed in immigrant visa petition on your behalf- wpisujesz tu NIE ponieważ pytają się w tym pytaniu czy w przeszłości ktokolwiek ubiegał się dla ciebie o wizę imigracyjną. Ja tak wszystkie punkty pouzupełniałam i dostałam wizę narzeczęńską w poprzedni piątkek. Powodzenia

Dzięki za podpowiedź. Niby takie proste a jednak trudne;-) Znalazłam tez stronkę o której Saka kiedys pisał.

Mam jeszcze jedno pytanie: tak jak pisałam jestem po rozwodzie i muszę na pewno dostarczyc wyrok o rozwodzie. A czy muszę tez mieć ze soba tamten akt slubu? Bo czytając o wymaganych dokumentach juz zwatpilam.

Napisalam pytanie mailem do ambasady ale dostalam zwrotke ze mi odpowiedzą w ciagu 8-10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...