Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Dla Osób, Które Kiedykolwiek Przedłużyły Pobyt W Stanach Zjednoczonych


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

).Na lotnisku otrzymałem wizę na 3 miesiące,później złożyłem wniosek o przedłużenie wizy-dostałem odpowiedz pozytywną wraz z nowym I-94 na 6 miesięcy.Wniosek składałem przez polską agencję.

z tego wynika ze siedzial legalnie w USA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna30 mogli go potraktowac tak ze mogl tam pracowac nielegalnie,ze np napisal w ds 156 ze leci na krotki okres czasu a dluzszy czas tam przebywal i tak mozna by pare spraw jeszcze napisac i teraz jedni nie maja zadnych problemow a czasami to sie tak konczy jak na tym przykladzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analizujac te wszystkie przypadki to wychodzi na to, ze czasem osoby, ktore przesiedzialy wize nielegalnie (czyli nie przedluzyly jej oficjalna droga) maja lepiej niz Ci ktorzy chcieli byc uczciwi,

nie ma w tym nic dziwnego, ze konsul wie o oficjalnym przedluzeniu wizy przez kogos, ale czesto zdarza sie tak, ze konsul o jakims przedluzeniu wizy aplikanta lub osoby z jego najblizszej rodziny dowiaduje sie podczas rozmowy - ludzie poprostu czasem za duzo gadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...