Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Dla Osób, Które Kiedykolwiek Przedłużyły Pobyt W Stanach Zjednoczonych


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci niczego nie zabroni ale mozesz im sie wydac malo wiarygodny ze tak samo nie zrobisz i dlatego tez przygotuj sie do rozmowy,miej pewne plany w glowie ulozone i ze lecisz tylko do max 3 tygodni

a i wpisz ze tam masz siostre,lepiej wyjsc bez z wizy za male zwiazki z Polska niz za klamstwo ..Jak bedzie ruch bezwizowy to takie osoby z klamstwem beda miec trudnosci na lotnisku i miej to na uwadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość maaliyah

najgorsze jest to ze nie wiem jak im udowodnic ze nie che tam zostawac... poza zaswiadczeniem o zarobkach i pismem ze szkoły nie mam nic.. uwazam ze przeciez nie zalezaloby mi na tym zeby miec magistra inzyniera i zapierdzielac na czarno w stanach co by mi z tego bylo.. tylko czy moja logika myslenia jest logiczna dla konsulow...

nie mam zamiaru klamac:) napisze ze mam tam siostre... zreszta uwazam ze ona zbyt wiele zlego im tez nie robi skoro placi podatki:)

zobacyzmy,

oby bylo dobrze a jesli nie:) to w przyszlym roku siosta wraca tutaj;)

dziekuje za pomoc

i cieplo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maaliyah jakbys poleciala do USA to bys zobaczyla ilu magistrow,inzynierow,doktorow zasuwa na czarno wiec dla Konsula to nie jest zadnym wykladnikiem ze nie pujdziesz do pracy bo masz inzyniera

To musi byc widac po rozmowie i po odpowiedziach oraz tez na kogo popadniesz .Wez cos ze szkoly ze sie uczysz.

Mowisz ze nic zlego siostra nie robi i tutaj jestes w bledzie i jak Konsul to zobaczy wtedy pomysli ze tak samo zrobisz,,pobyt nielegalny oraz praca na czarno nie jest moze duzym wykroczeniem ale jest i o tym nalezy pamietac na przyszlosc a ze placi podatki to juz inna sprawa i historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maaliyah

OK:) może rzeczywisice ja na to patrze ze strony osoby tutaj.. nieistotne...

mam nadzieje ze sie uda pare zdjec z zaliczen wezme i zobaczymy

a jesli sie nie uda to tez plakac nie bede..

w zasadzie to zla jestem na stany ze nas tak traktuja..ale zapewne to tez wina polakow

nie chcilabym mimo wszystko byc potraktowana jak zlodziej klamca i wszystko co zle:)

zdaje sobie z tego sprawe ze tam sie bronia..

ale fakt faktem takie czasy przyszly ze gdybym chcial wyjechac z kraju wyjechalabym na polnoc..norwegia szwecja.. przynajmniej zarobi lepsze, a przy okazji blizej:P

dobra koniec cienkiej argumentacji, zobaczymy jak bedzie..

oby oko przyszlego fotografa mam nadzieje:) dało sie we znaki..

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze Ty kazdemu wierzysz,ufasz,a jak ktos zle cos zrobi i widac ze podobnie zrobi to mu dajesz nastepna szanse ...

jak dotad takich osob nie spotkalem.

ale zapewne to tez wina polakow w duzym stopniu to jest wina Nas samych ze nadal mamy wizy,jak zmienimy sposob myslenia i dzialania to jest szansa ze kazdego wpuszcza do USA i nie bedzie wiz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maaliyah

oczywiscie, nie zaprzeczam

tak jestem osoba ktora kazdemu wierzy i wiem ze to zle:)

ale jakos nie mam zamiaru tego zmieniac:) \milego wieczoru

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to zla jestem na stany ze nas tak traktuja..ale zapewne to tez wina polakow

Polacy łamią amerykańskie prawo imigracyjne, więc nie rozumiem czemu jesteś zła na Stany. Bo chcą, żeby Polacy przestrzegali prawa? Zbyt wygórowane wymaganie? :)

tak jestem osoba ktora kazdemu wierzy i wiem ze to zle:)

Jak kogoś poznasz, zaufasz mu, a ten ktoś perfidnie cię oszuka, to nadal mu ufasz? :)

Chodzi o to, że mnóstwo Polaków przedłuża pobyt w USA i zostaje tam nielegalnie, potem idą po nową wizę i kłamią urzędnikom w żywe oczy, że wrócili w terminie, a urzędnik sprawdza w komputerze i wie, że kłamią. Ma im ufać? Ty na wniosku też będziesz musiała wpisać, że siostra jest w USA nielegalnie, a urzędnik ma prawo podejrzewać, że ty zrobisz to samo co siostra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcilabym mimo wszystko byc potraktowana jak zlodziej klamca i wszystko co zle:)

Nikt by nie chcial, nawet twoja siostra, ktora sklamala, ze wjezdza turystycznie, okrada amerykanskich podatnikow i zasiedziala sie 5 lat.

To czyja to wina?

Na szczescie sa jeszcze kraje, gdzie zlodziei i klamcow traktuje sie jak zlodziei i klamcow.

ps. a na zdjecia do Afryki sobie pojedz, rownikowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...