Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

250 dolarów na miesiąc? To chyba za jedne zajęcia w semestrze. Albo byłaś w stanach w latach 50-tych.

A ty znasz kazda szkole w usa i kazda sytuacje w ktorej znajduje sie dana osoba i dlatego wypowiadasz sie na ten temat, ja dzieki temu ze bylam jako au pair u rodziny kierujacej jedna z uczelni mialam bardzo wysokie znizki. Skoro pisze ze wychodzilo mi za miesiac studiow na tym kierunku 250 dolarow to znaczy ze tak bylo

Lepiej zakonczmy ta dyskusje o studiach poniewaz to nie jest post stworzony do tego rodzaju rozmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to właściwy, ale sama rzuciłaś kontrowersyjną kwotę. Zamiast się oburzać, możesz powiedzieć jaki to był universytet lub CC i jakie zniżki, bo mam wielu znajomych, którym ciężko nawet na in-state, z financial aid płacić za CC. Będę mógł przekazać, że jest sposób na studiowanie praktycznie za darmo. Jeśli nie chcesz na forum to możesz mi wrzucić na priv? Dziękuję. :) Poza tym ktoś tu wejdzie, przeczyta, że w stanach studiuje się taniej niż w Polsce i się jeszcze napali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadzam sie, ale te znizki nie przysluguja kazdemu a jedynie jezeli jest sie czlonkiem rodziny, gdzie chociaz jedna osoba jest jedna z najwazniejszych osob na uczelni, moj byly host father jest kierownikiem wydzialu architektury, jak pisalam w poprzednim poscie dzieki temu ze bylam ich au pair zalatwili mi takie znizki, i nie ma sensu zebym pisala gdzie dokladnie to bylo, poza tym obiecalam ze nikomu nie powiem o tym gdzie i jak mozna dostac takie znizki, takze przykro mi ale w tym nie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja i np Kaer zaplaci wiecej :) i ktos inny z tego forum :)

Nope, KaeR nie płacił ani centa. Oni co najwyżej mogli Kaerowi płacić. ;)

Na poważnie, to szary człowiek po studiach wyjdzie w USA biedniejszy, a przynajmniej z kredycikiem.

A żeby OT nie był, 25.07 PHL-FRA-WAW jak pogoda pozwoli. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...