Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Lecę Z Warszawy do NYC 25 czerwca SWISSem z przesiadką w Zurychu, a wracam 9 września Lufthansa z przesiadka we Frankfurcie. Nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a na pierwszą przesiadkę mam tylko 75 minut, więc mam nadzieję, że jakoś wszystko ogarnę ;) kupowałam bilety na stronie SWISSu i zapłaciłam 2100zł, więc wyszło całkiem nieźle. Stresuję się tylko, że mnie nie wpuszczą na teren USA albo dadzą krótsze pozwolenie na pobyt, a nie mogę już nijak przebukować biletu...

Hej :) Mam identyczne terminy lotów. Lecisz z Zurychu do Newarku czy na Kennedy'ego?

Żeby było jaśniej to lot z Warszawy do Zurychu mam o 14:35, a z Zurychu do Newarku o 17:25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy ktoś leci 16 sierpnia 2013r o 10:30 Kraków-Franfurkt-Londyn-Newark??

Lecę pierwszy raz z takimi przesiadkami...

Mam nadzieję, że mnie nie zbanują

Czy to się oplaca?

LOT może nie ma wysokiego standardu podróży, ale bezpośrednio, bilet 2400PLN w obie strony, a tu 3 przesiadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie nie zbanują

Czy to się oplaca?

LOT może nie ma wysokiego standardu podróży, ale bezpośrednio, bilet 2400PLN w obie strony, a tu 3 przesiadki?

Być może cena była lepsza, może godziny odlotów lepsze...

Ja leciałam do Seattle z dwoma przesiadkami. Jedna w Monachium, a druga w Denver.

Fajnie było rozprostować nogi i zmienić otoczenie :)

Zalezy od preferencji. Ja np lubię loty z przesiadkami. Te długie bezpośrednie mnie wykanczaja. Juz nie wspomnę, ze samolot tez ma na to duży wpływ. Wole sobie polatac z przesiadkami w samolocie z większa ilością miejsca na nogi, mniejsza ilością ludzi niż lotem bezpośrednim, scisnietym jak krewetki w puszce. Każdy ma inne priorytety, niektórzy kierują sie wyłącznie cena, inni przesiadkami, rodzajem samolotów, czasem lotu albo jeszcze innymi sprawami. Każdemu pasuje co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to: kto co preferuje.
Przyklad siostry, przyleciała w sobotę 29, lądowanie 17:20, opóźnione czyli 18, w domu na 21, dzień stracony.
Wraca 10, wylot o 7:45, trzeba wyjechać na lotnisko o 3, kolejny dzień stracony.
Aha, kupiła bilet z przesiadką za 1100$ Lufthansa, LOT-em bezpośrednio było za 2500zł, kiedy kupowała bilet różnica wyniosła 300$, te same terminy, lepsze godziny, nie wiem czemu tak wybrała.
Przy krótkim pobycie trzeba skorzystać jak najbardziej, czyli lot bezpośredni, co innego jeżeli leci się na miesiąc-dwa.
Ja staram się lecieć tak aby jak najbardziej wykorzystać dzień po wylądowaniu i wylot jak najpóźniej w nocy, ale nie rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sory, ale nie mogę edytować posta.
Siorka wracała do Chicago z przesiadką, 3 razy kontrolowali jej walizki i wypytywali "skąd leci, gdzie, po co, kto pakował walizki itd"
więcej dowiem się na czasie

Była jakaś zmasowana akcja? Szukają czegoś?
Leciała na GC a nie na turystycznej więc WTF?
Chyba chcą się wykazać na lotniskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...