Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bilet kupiony przez expedia, wydaje się , że w dobrej cenie zaledwie 14 dni przed wylotem :)

Kto leci 05 kwietnia 2013

10:30 Kraków - Frankfurt , 13:10 Frankfurt - Newark

Mam stresa czy ogarnę w 75 min przesiadkę, w pojedynke zawsze gorzej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bilet kupiony przez expedia, wydaje się , że w dobrej cenie zaledwie 14 dni przed wylotem :)

Kto leci 05 kwietnia 2013

10:30 Kraków - Frankfurt , 13:10 Frankfurt - Newark

Mam stresa czy ogarnę w 75 min przesiadkę, w pojedynke zawsze gorzej. Pozdrawiam

Na pewno ogarniesz! No chyba, że zima jeszcze da znać o sobie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bilet kupiony przez expedia, wydaje się , że w dobrej cenie zaledwie 14 dni przed wylotem :)/>

Kto leci 05 kwietnia 2013

10:30 Kraków - Frankfurt , 13:10 Frankfurt - Newark

Mam stresa czy ogarnę w 75 min przesiadkę, w pojedynke zawsze gorzej. Pozdrawiam

Ja kiedyś miałam 30 minut na przesiaduje we Frankfurcie i biegiem zdążyłam, byli bardzo pomocni we wszystkim więc dałam radę. Gorzej z moim bagażem, nie mieli wystarczająco czasu aby go wyjąć z jednego samolotu do drugiego i w USA dowiedziałam sie, ze był nadal w Niemczech. Walizki dowiezli mi do drzwi na drugi dzień. Ty masz 75 min? No to luzik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę Z Warszawy do NYC 25 czerwca SWISSem z przesiadką w Zurychu, a wracam 9 września Lufthansa z przesiadka we Frankfurcie. Nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a na pierwszą przesiadkę mam tylko 75 minut, więc mam nadzieję, że jakoś wszystko ogarnę;) kupowałam bilety na stronie SWISSu i zapłaciłam 2100zł, więc wyszło całkiem nieźle. Stresuję się tylko, że mnie nie wpuszczą na teren USA albo dadzą krótsze pozwolenie na pobyt, a nie mogę już nijak przebukować biletu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę Z Warszawy do NYC 25 czerwca SWISSem z przesiadką w Zurychu, a wracam 9 września Lufthansa z przesiadka we Frankfurcie. Nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a na pierwszą przesiadkę mam tylko 75 minut, więc mam nadzieję, że jakoś wszystko ogarnę ;) kupowałam bilety na stronie SWISSu i zapłaciłam 2100zł, więc wyszło całkiem nieźle. Stresuję się tylko, że mnie nie wpuszczą na teren USA albo dadzą krótsze pozwolenie na pobyt, a nie mogę już nijak przebukować biletu...

To twój pierwszy lot do USA od jakiegoś czasu / w ogóle? Jeżeli tak, to nie masz się czym przejmować. Ponadto, 75 minut to sporo na lotnisku w Zurychu, ale mimo wszystko udaj się od razu po przylocie do bramki. Trasa, która jest do pokonania od kontroli biletów i security do bramki zawsze mi się wydawała dłuższa na tym lotnisku. Nawet mają znaki typu: Terminal A, 10 minut, terminal B, 15 minut. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...