Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o pomoc, podpowiedż w znalezieniu taniego biletu a Katowic lub Krakowa do Washington DC.Poprzednio leciałem Lotem z Wawy do Chicago więc prosto i bez problemu. Nie mam kompletnie doswiadczenia w szukaniu przelotów. Muszę jeszcze zaznaczyc, że powrót do Polski planuje z Chicago. Wylot najlepiej 01 kwietnia. Pomoże ktoś :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze o pomoc, podpowiedż w znalezieniu taniego biletu a Katowic lub Krakowa do Washington DC.Poprzednio leciałem Lotem z Wawy do Chicago więc prosto i bez problemu. Nie mam kompletnie doswiadczenia w szukaniu przelotów. Muszę jeszcze zaznaczyc, że powrót do Polski planuje z Chicago. Wylot najlepiej 01 kwietnia. Pomoże ktoś :) Pozdrawiam

Polecam www.expedia.com sam kupiłem bilety na swoją podróż. WAW-NYC-WAW za 578 USD Lufthansą. Po zakupie moja rezerwacja od razu była widoczna w systemie Lufthansy.

Twój bilet przy założeniu, że lecisz na 2 tygodnie kosztuje teraz 748 USD RT. Drogo, spóźniłeś się. W zeszłym tygodniu LOT miał promocję i bilety były po 550 USD w dwie strony bez przesiadki.

Na stronie Expedia wybierz "Multiple Destinations"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na http://www.tanielatanie.com.pl/ i za bilet w obie strony 2035zl, z tym lotem i ich promocją szału nie było też bo niektóre promocje obejmowały tylko wybrane terminy, a jak człowiek chciał inne to już cenny były z kosmosu:)...

http://www.tanielatanie.com.pl/ -po wpłacie, na lufthansie od razu widoczna rezerwcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na http://www.tanielatanie.com.pl/ i za bilet w obie strony 2035zl, z tym lotem i ich promocją szału nie było też bo niektóre promocje obejmowały tylko wybrane terminy, a jak człowiek chciał inne to już cenny były z kosmosu:)...

http://www.tanielata...tanie.com.pl/ -po wpłacie, na lufthansie od razu widoczna rezerwcja...

Taki urok promocji i tanich biletów. To raczej kupujący musi się terminem dopasować nie inaczej :D .

Ja za to lubię kupować jak najtaniej, ale sensownie. Tym sposobem lecę do Bostonu przez NYC i stamtąd autobusem za 1$ :D. Trochę to potrwa, ale mam 500zł/os. w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram 3 lipca z Wrocławia do Chicago przez Monachium.

Ktoś może też leci w tym terminie?

Szaleństwo z tymi biletami. Miałam dość oglądania jak ceny szaleją z dnia na dzień no i nerwy mi nie wytrzymały i kupiłam.

Tylko, że w moim przypadku to ja się musiałam dostosować do dat, no i też trochę do godzin odlotów. No i jak mi wyskoczyło ponad 130 stron do przejrzenia (interesowałą mnie podróż wieloodcinkowa bo latam potem trochę po stanach i wracam z Waszyngotnu do Wrocławia), to się poddałam i zadzwoniłam na infolinię. Tam razem z miła panią dobrałam cała resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo z tymi biletami. Miałam dość oglądania jak ceny szaleją z dnia na dzień no i nerwy mi nie wytrzymały i kupiłam.

Zgadzam się. Miałem to samo. Ja obserwowałem ceny biletów Kraków-San Francisco i w ciągu tygodnia ceny poszybowały o 500 PLN w górę.

Ja za Kraków - Monachium - San Francisco - Monachium - Kraków zapłaciłem 3200 PLN. Wylot 26.06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz chcę kupić bilet lotniczy przez stronę expedia. W związkuz tym dwa pytania. Czy bez obawy mogę wpłacać pieniądze i czy rezerwacja zaraz pokaże się na stronie Lufthasny bo cały przelot właśnie oni obsługują. I czy jest możliwośc przebukowania biletu. Proszę odpowiedż. Tak to jest jak cały czas korzystało się z bezpośredniego połączenia Lotem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...