Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja lece do polski w polowie czerwca przez UK, i mam tam 4 godziny czekac na nastepny lot do warszawy, boje sie ze walizki oni moga mi zgubic :(

Lepiej jak maja wiecej czasu niz mniej. Przy 4 godzinach na przesiadke, powinno byc dobrze. Ja kiedys mialam jedynie 30 minut we Frankfurce i nie mieli wystarczajaco duzo czasu aby przerzucic wszystkie walizki z jednego samolotu do drugiego. Dostarczono mi je dzien pozniej. Zawsze jest ryzyko, ze cos zginie ale moim zdaniem przy dluzszej przesiadce, to ryzko jest troszke mniejsze. Ja lece w lipcu, tez mam nadzieje, ze wszystko doleci ze mna na czas, choc bardziej ze wszystko w walizce bedzie tak jak powinno i nie bedzie niespodzianek po jej otwarciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje dlatego ze bede na weselu, i jak sie zgubia walizki to nie bede miala w czym isc bo sukienke bede miala w bagazu, chyba ze do podrecznej wloze. Ostatnim razem lecialam w 2005 a przed tym w 2001 ale wtedy lotem lecialam i nie bylo problemow z walizkami, no a teraz mam przesiatke.

To chyba musialas byc bardzo zestresowana przy 30 minutach. MI chyba by serce stanelo z nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche stresu bylo ale Frankfurt naprawde stanął na uszach aby nam wszystko ułatwić i aby wszyscy zdążyli. Byłam pod wrażeniem. Może to nie jest taki zły pomysł aby suknie w podreczny spakować, no ale pózniej będzie trzeba tez o butach pomyśleć itp. Na wszystko może miejsca zabraknąć. Moim zdaniem będzie dobrze. A wesele ile dni po przylocie? Jesli nie następnego dnia to nawet jesli zgubia to będzie czas aby dostarczyli przed czasem. U mnie na 8 lotów walizka nie doleciala 2 i dostarczyli w przeciągu 24 h pod drzwi, za każdym razem lot z PL do USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...