Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu paszport z wiza w reku, bilet kupiony

Lece 9 sierpnia, wrszawa - jfk (LOT) o godz. 13, nastepnie 5 godzin czekania na nastepny lot z jfk do washington dc (american airlines)

Ktos jeszcze leci tego samego dnia?

AgnieszkaS, wiem, że lecisz na K-1, tak się składa, że ja też i też jestem Agnieszka S.. ;) i moje docelowe lotnisko to IAD :) w jakim mieście będziesz mieszkac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaS, wiem, że lecisz na K-1, tak się składa, że ja też i też jestem Agnieszka S.. ;) i moje docelowe lotnisko to IAD :) w jakim mieście będziesz mieszkac?

No to ciekawy zbieg okolicznosci z imieniem :)

Moim lotniskiem docelowym jest ronald reagan airport

Ja to w sumie w maryland bede mieszkala, raczej na takim zad... w lanham, ale niedaleko washington dc

A ty gdzie bedziesz mieszkac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daleko ode mnie :( ja w Charlottesville, VA

ale widze, że z Lanham do DC bliziutko, zazdroszczę ;)

Ja mieszkalam w VA jako au pair, tyle ze w fairfax wiec tez mialam blisko, szybki dojazd metrem

Ale moze kiedys sie spotkamy w dc, jakbys chciala na wycieczke do dc to mozemy razem, to moje ulubione miasto :)

A kiedy lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę w sobotę na IAD przez LHR

możemy się kiedyś umówić :) wolę NYC ale DC to też fajne miasto :) żałuję, że nie będę mieszkać bliżej, bo w dużym mieście jest więcej mozliwośći np. pracy (jestem architektem, trochę obawiam się, czy w Charlottesville znajdę pracę :unsure: ) a na razie przeprowadzka raczej nie wchodzi w rachubę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia w Polsce zbyt drogie ?

Dla mnie niestety tak, za rok wychodzilo okolo 10 000 zl

natomiast bedac w usa jako au pair stac mnie bylo na studia mimo ze miesiecznie zarabialam okolo 900 dolarow, rata miesieczna za studia byla tylko 250 dolarow, no a reszte wydawalam na roznego rozdzaju oplaty zwiazane z zyciem w usa (oprocz oplat za mieszkanie) niestety nie moglam zostac na studia poniewaz uscis nie przyznalo mi wizy F1 wiec trzeba bylowracac do polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie to byly studia,gdzie?w Polsce tez znajdziesz takie oplaty mniejsze ;) ale za to na mniejszej uczelni.

napisz cos wiecej bo sa tutaj osoby ze z mila checia zapisza sie na takie studia i takie oplaty :)

a wizy dlaczego Ci nie przyznano?nie mialas kasy na nauke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety tak, za rok wychodzilo okolo 10 000 zl

natomiast bedac w usa jako au pair stac mnie bylo na studia mimo ze miesiecznie zarabialam okolo 900 dolarow, rata miesieczna za studia byla tylko 250 dolarow, no a reszte wydawalam na roznego rozdzaju oplaty zwiazane z zyciem w usa (oprocz oplat za mieszkanie) niestety nie moglam zostac na studia poniewaz uscis nie przyznalo mi wizy F1 wiec trzeba bylowracac do polski.

250 dolarów na miesiąc? To chyba za jedne zajęcia w semestrze. Albo byłaś w stanach w latach 50-tych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...