Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

JLG- czy sie opłaca? bilet na 2 tyg liniami LOT jest w cenie 4200 zł! a Luthansa 3400zł. masz juz odpowiedź. walizki zdaje w krakowie odbieram w newarku.

Lot nie ma już bezpośrednich lotów a przede wszytkim nie lata już do Newarku, a mnie tylko taki lot interesuje...

JLG- czy sie opłaca? bilet na 2 tyg liniami LOT jest w cenie 4200 zł! a Luthansa 3400zł. masz juz odpowiedź. walizki zdaje w krakowie odbieram w newarku.

Lot nie ma już bezpośrednich lotów a przede wszytkim nie lata już do Newarku, a mnie tylko taki lot interesuje...

Czy ktoś ktoś ma taki lot skomplikowany jak mój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot nie ma już bezpośrednich lotów a przede wszytkim nie lata już do Newarku, a mnie tylko taki lot interesuje...

No teraz to dałeś... LOT nie lata do EWR (Newarku) ale do JFK (Nowy Jork) i ORD (Chicago) loty nadal są bezpośrednie.

Co do ceny to bez promocji w każdej linii jest wysoka, ale wystarczy znaleźć promocję. W LOT ostatnio w szalonej środzie Chicago było za 1800 w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOT nie lata do EWR (Newarku) ale do JFK (Nowy Jork)

Przecież napisała, że tylko na EWR ją interesuje. JFK jest przecież w innym stanie. ;P

A na serio, Kraków-Franfurkt-Londyn-Newark? LH do bezpośrednio do EWR już nie lata? :\ Dobrze, że nie KRK-FRA-WAW-LHR-EWR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę 8 sierpnia Kraków-Frankfurt-Philadelphia-San Francisco :D Dwie przesiadki! Ale za to trzy starty, które uwielbiam ;)

Wracam 23 września San Francisco-Charlotte-Frankfurt-Kraków. W sumie w jedną stronę 24h podróży, w drugą 20h. Ale na czasie mi nie zależy, chciałam lecieć z Krakowa a nie z Warszawy no i cena grała rolę. Bilety mi się udało dorwać za 3600 zł w obie strony plus 100 zł prowizji dla biura, ale przynajmniej mam pewność, że mam wszystko na jednym bilecie, a nie kupowane oddzielnie, więc jak coś mi ucieknie (choć nie powinno - mam 3-4 h na przesiadki, szczególnie w Philadelphi to było istotne, bo tam mam "port of entry"), to nie będzie wtopy.

Już się nie mogę doczekać :D Nigdy w życiu nie leciałam tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie LOTem tylko przez Warwasze do JFK (Nowy Jork)...

Newark inny stan...:(


Lot bezposredni czyli bzy pryesiadki.. nie ma ju BEZPOŚREDNIEGO.
ok. 4 lata temu leciałam Rzeszów-Newark,- i to był bezposredni. teraz lotem przez warszawe do JFK- z tego co się dowiedziałam. LOT już ponad rok nie lata do Newarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby która w najbliższym czasie będzie leciała do Chicago.
Chciałbym podać okulary siostrze, była w Polsce, przy okazji zrobiła (zamówiła) okulary ale "przez przypadek" pomylili terminy kiedy moga je zrobić, tak więc ona wróciła do USA a okulary zostały.
Nie chciałbym wysyłać pocztą ale jak będę zmuszony to i tak będzie.
Proszę o kontakt na PW, warunki do ustalenia.

Dobrze by było aby osoba wylatująca była z okolic: Lublin, Janów Lubelski, Stalowa Wola, Rzeszów lub inne miejscowości na trasie Lublin-Stalowa Wola.
Jeżeli ktoś się znajdzie kto bedzie mógł pomóc to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...