Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm tak myslalem tylko gdzie kupic bilety od innego przewoznika tak fizycznie:)) moze jestem juz troche za nowinkami ale jednak rzeczy typu bilet wole kupic niz drukowac z emaila i pozniej panikowac ze cos zle zrobilem:)) chyba ze wymyslam:))

Żeby cię bardziej przekonać do takich biletów powiem, że kupowanie biletów przez internet jest tak proste jak posługiwanie się tym forum. :D

Jak ktoś używa również "twarzoksiążki" to dobrze jest mieć w lubianych strony takie jak fly4free, loter itp. co rusz podrzucają nowe promocje na tanie loty (posty pochodzą od forumowiczów). Można złapać w ten sposób loty za grosze. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera z każdym postem uświadamiam sobie jaki jestem (byłem:P) zacofany kupując w locie (fizycznie)....poza tym dzisiaj dzwoniłem do lufthansy (uparty dalej szukałem fizycznie biletu) i przez telefon i fizycznie jest o 250zl drożej niż na internecie bo dochodzą jakieś opłaty serwisowe czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera z każdym postem uświadamiam sobie jaki jestem (byłem:P) zacofany kupując w locie (fizycznie)....poza tym dzisiaj dzwoniłem do lufthansy (uparty dalej szukałem fizycznie biletu) i przez telefon i fizycznie jest o 250zl drożej niż na internecie bo dochodzą jakieś opłaty serwisowe czy coś takiego...

a do tego jak zrobisz check-in przez internet to możesz sobie miejsce wybrać! :D

no i szukaj biletów przez pośrednika np. expedia(kropka)com, dostaniesz taki bilet kilka stówek tańszy niż na stronie przewoźnika. Ja tak kupiłem WAW-NYC za 582USD/os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizycznie jest o 250zl drożej niż na internecie bo dochodzą jakieś opłaty serwisowe czy coś takiego...

No pewnie. Przecież do takiej sprzedaży potrzebne jest biuro i człowiek w tym biurze, który przecież musi dostać pensję. Nie ma co się dziwić że doliczają do biletu. Co do hotelu, na np. expedii możesz szukać i lotu i hotelu na raz w pakiecie. Tylko że widziałem jakieś negatywne opinie na temat bookowania hotelu przez ten portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kupowania to nalezy poznac zasady kupna,zwrotu itd aby sie nie okazalo ze tani bilet jest ale nalezy kupic nowy aby np zmienic date ;)

No, racja!

ale czy każdy kupując bliet zakłada, że będzie zmieniał datę? Ok, odpowiesz, że będą i takie przypadki, ale przecież nie ubezpieczysz się na każdą ewentualność, a chodzi o podróżowanie za rozsądną cenę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! chciałam się zapytać czy ktoś leci 22 czerwca 2013 roku do Nowego Jorku z Krakowa z przesiadkami w Monachium:) Mam lecieć do dziadków na wakacje jednak był by to dla mnie pierwszy lot w życiu i jeszcze z przesiadką: Wiadomo z kimś zawsze raźniej :) Jeśli lecisz tym samym lotem daj mi znać :) Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...