Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czesc... ja wlasnie planuje lot do Atlanty w marcu i zastanawiam sie czy jest jakas roznica w locie przez AMS i locie przez Londyn? Czy ktoras opcja jest lepsza w tej chwili? Jestem zaszczepiona 3 dawkami, przed wylotem zrobie test, ESTA mam, czy cos jeszcze potrzeba?

Jesli znajdziesz chwilke, to daj potem znac jak poszlo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, kanarek13 said:

Czesc... ja wlasnie planuje lot do Atlanty w marcu i zastanawiam sie czy jest jakas roznica w locie przez AMS i locie przez Londyn? Czy ktoras opcja jest lepsza w tej chwili? Jestem zaszczepiona 3 dawkami, przed wylotem zrobie test, ESTA mam, czy cos jeszcze potrzeba?

Jesli znajdziesz chwilke, to daj potem znac jak poszlo :) 

Amsterdam ma, moim zdaniem, o wiele lepiej oznaczone lotnisko, bardziej przyjazne podróżnym. Przez Londyn leciałam tylko raz i w porównaniu z AMS to był mega bałagan. 

Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy Amsterdam czy London, jeśli chodzi o zasady covidowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem przesiadkę w LHR. Na monitorze był wyświetlony mój lot z notatka że nr Gate będzie podany godzinę przed odlotem. Czekam i czekam, czas minął a numeru nie podają. 

Pomimo 5 lat mieszkania w UK zapomniałem o godzinnej różnicy czasu. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, margherita_s said:

Amsterdam ma, moim zdaniem, o wiele lepiej oznaczone lotnisko, bardziej przyjazne podróżnym. Przez Londyn leciałam tylko raz i w porównaniu z AMS to był mega bałagan. 

Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy Amsterdam czy London, jeśli chodzi o zasady covidowe. 

Ok, wlasnie najbardziej chodzilo mi o te covidowe sprawy :) LHR juz przerabialam, to wiem jak to wyglada, gate'y American so na jakims totalnym koncu lotniska gdzie z godzine trzeba sie przedzierac :D w AMS nigdy nie bylam, moze warto sprobowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, kanarek13 said:

Ok, wlasnie najbardziej chodzilo mi o te covidowe sprawy :) LHR juz przerabialam, to wiem jak to wyglada, gate'y American so na jakims totalnym koncu lotniska gdzie z godzine trzeba sie przedzierac :D w AMS nigdy nie bylam, moze warto sprobowac :D

Ja bym raczej brala AMS,w tych czasach chyba bezpieczniejszy.  Anglia nie jest w Schengen, więc cholera wie co będzie. Przed swietami czytalam jak kobieta leciała do Berlina z przesiadka w Londynie  ( mieszka przy granicy z niemcami) więc tam konczy swoja podroz, i mimo ze na LHR byla tylko tranzytem nie została wpuszczona do Niemiec bo Ci zamknęli sie na przylatujących z Wielkiej Brytanii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMS (na ktorym bylem dobrze ponad 200 razy, zreszta nie tylko w samym terminalu ale odwiedzialem KLM Maintenance wiele razy) to jedno z najbardziej przyjaznych w EU lotnisk do przesiadek. Jezeli druga opcja jest LHR to podjecie decyzji zajelo by mi jakies 0.001 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...