Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Paulina_89 said:

Czy ktoś wie może czy wciąż są potrzebne testy na Covid-19 24h przed wylotem do Stanów? Kupiłam bilety moim rodzicom na przylot za 2 tyg i oni teraz panikują, bo nie mogą znaleźć punktu w którym takie testy mogliby zrobić. Oboje są zaszczepieni. 
 

Nie widziałam się z moja rodzina w Polsce już od 5-6 lat i mnie ta cala sytuacja wykańcza… 
 

Tak, testy w dalszym ciągu są wymagane. Takie testy robi praktycznie każde laboratorium. Wyogoogluj, które konkretnie oferują testy w miejscu, w którym mieszkają Twoi rodzice, zarezerwuj im termin i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paulina_89 napisał:

Czy ktoś wie może czy wciąż są potrzebne testy na Covid-19 24h przed wylotem do Stanów? Kupiłam bilety moim rodzicom na przylot za 2 tyg i oni teraz panikują, bo nie mogą znaleźć punktu w którym takie testy mogliby zrobić. Oboje są zaszczepieni. 
 

Nie widziałam się z moja rodzina w Polsce już od 5-6 lat i mnie ta cala sytuacja wykańcza… 
 

Jeśli lecą z WAW to na lotnisku można się przetestować. 

https://lotnisko-chopina.pl/pl/testy-covid-19.html

Od razu powiem - nie wiem jak to w praktyce wygląda, może ktoś kto korzystał się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Paulina_89 said:

Czy ktoś wie może czy wciąż są potrzebne testy na Covid-19 24h przed wylotem do Stanów? Kupiłam bilety moim rodzicom na przylot za 2 tyg i oni teraz panikują, bo nie mogą znaleźć punktu w którym takie testy mogliby zrobić. Oboje są zaszczepieni. 
 

Nie widziałam się z moja rodzina w Polsce już od 5-6 lat i mnie ta cala sytuacja wykańcza… 
 

Paulina - skad wylatuja? Mimo ze w Polsce pandemii juz nie ma, to punkty testowe sa wciaz dostepne na lotniskach. Ja robilam w niedziele na Okeciu (jest kilka dostepnych punktow na terminalu odlotow - kolejek nie bylo). Rodzice moga zrobic test dzien wczesniej albo w dniu wylotu - jak maja jakas klinike blisko domu to tez jest jakas opcja, ale moim zdaniem na lotnisku jest jakos bardziej dostepne i 'po drodze'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
45 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Fajnie, co?

Mialo byc zamkniete niebo nad Ukraina a PiS zamknal niebo nad Polska. Oni  w swojej zalosnosci sa juz smieszni. ...

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 4/7/2022 at 11:39 AM, ilon said:

Paulina - skad wylatuja? Mimo ze w Polsce pandemii juz nie ma, to punkty testowe sa wciaz dostepne na lotniskach. Ja robilam w niedziele na Okeciu (jest kilka dostepnych punktow na terminalu odlotow - kolejek nie bylo). Rodzice moga zrobic test dzien wczesniej albo w dniu wylotu - jak maja jakas klinike blisko domu to tez jest jakas opcja, ale moim zdaniem na lotnisku jest jakos bardziej dostepne i 'po drodze'.

Dziękuje za odpowiedzi. Tak, w końcu zrobili testy na lotnisku w Poznaniu i już są u mnie na miejscu. Jak dzwonili do innych laboratoriów to mówili im, ze już testów nie robią bo przecież jest koniec pandemii itp. wiec trochę były nerwy… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...