Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powracam do mojego tematu Monachium. Bilety kupione. Mam jedynie 1.5h na przesiadke. Wystarczy? Gdybym sama leciala, to bym nawet sie nie martwila ale lece z dzieckiem, wiec chce byc przygotowana na wszystko( taka juz moja natura :P). I czy tam tez samoloty do bramek nie podjezdzaja i ludzi do autobusow wrzucaja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Monachium 1.5h powinno starczyć na luzie.  Loty regionalne może się zdarzyć, że są obsługiwane samolotami, które nie podjeżdżają do bramek "i ludzie są wrzucani do autobusów". Z rezerwacji możesz zapewne wyczytać jakim typem samolotu będziesz podróżowała i z tego mozna wywnioskować, czy będzie to przez gate, czy przez autobus. Jak przyślesz co masz wpisane w rezerwacji to chętnie ci z tym pomogę.

 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Frankfurcie chyba juz zawsze podstawiają autobusy pod samoloty. Ostatnio jak lecialam z Denver to tez. Juz nie pamiętam kiedy tam pod gatea podjechali. A te autobusy zjadaja ogromna ilość czasu dla tych co musza się pospieszyć. Do Monachium lece airbus a350-900, podobno najniewygodniejszy dla sfery economy ale tylko taki z Denver puszczają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, pelasia said:

We Frankfurcie chyba juz zawsze podstawiają autobusy pod samoloty. Ostatnio jak lecialam z Denver to tez. Juz nie pamiętam kiedy tam pod gatea podjechali. A te autobusy zjadaja ogromna ilość czasu dla tych co musza się pospieszyć. Do Monachium lece airbus a350-900, podobno najniewygodniejszy dla sfery economy ale tylko taki z Denver puszczają. 

To ten prawie na 100% będzie dkołowany do gate i wyjdziesz przez rękaw. A dalej czym lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, mcpear said:

To ten prawie na 100% będzie dkołowany do gate i wyjdziesz przez rękaw. A dalej czym lecisz?

Dalej lece malutkim do Poznania, tam to podjedziemy na 100% autobusem. Rekaw pewnie wiekszy od samolotu canadair regional jet 900.

Dziekuje wszystkim serdecznie za wszelkie informacje! 

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...