Skocz do zawartości

Egzamin Na Obywatelstwo


KW

Rekomendowane odpowiedzi

hi

Mysle ze gdyby KW stawala do obywatelstwa po 5 latach to nie bylo by problemu , ale po 3 to urzednika sie wydaje za krotko i byc moze ze powatpiewaja w malzenstwo . Papierek do doslania to pretekst , maja watpliwosci co do malzenstwa - bo malo to polek nagle zakochiwalo sie na turystycznej w obywatelach usa , duzo starszych od siebie , a biedaczki w Polsce to szczescia w milosci nie mialy , a w usa milosc jak grom z jasnego nieba na nie spadla , i moze rowniez za to chca troche prztyczka dac kazac czekac na obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hi sly , ale co to urzednikow obchodzi , zreszta ilu amerykancow do polski przyjezdza po zone , a ile polek na work & travel lub au pair poznaje amerykancow , i pozniej wracaja do kraju tylko po to by zalatwic vize K . Nie wiem slay ile i czy byles w usa , ale uwiez mi ze w kazdym wiekszym miescie jest disco club gdzie spotykaja sie operki z wielu krajow bu upolowac obywatela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AirExpress a ile jest takich w Polskich klubach w Chicago ze sie szuka meza :)

wiem o tym doskonale ,znam to od wczesnych lat 90-tych jak sie maja sprawy co nie oznacza ze mam kogos za to potepiac ..to jest kazdego wybor i jak znajdzie milosc to tylko trzeba takiej osobie pogratulowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie jak koreanka ma 23 lata ledwo skladajaca zdania po amerykansku, a facet 45 lat i gada tylko po hiszpansku i sie kochaja hehe zwlaszcza po 3 miesiacach dzikiego zwiazku. Ja bez zadnego przeszkolenia do rozpoznawania lipnego malrzenskiego to widze, a co by bylo po przeszkoleniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...