Skocz do zawartości

Egzamin Na Obywatelstwo


KW

Rekomendowane odpowiedzi

Uffffff

Dostalam zaproszenie na przysiege na 24 Lipca

:)

GRATULACJE, i widzisz nie bylo drugiego interview.. To jakas nie motna ta pani urzednik byla..

Przyklad mego kuzyna( obywatel), wzieli slub 10 -go stycznia 2009,( ona przesiedziala wize i to dosc dlugo)

Wyslanie dokumentow pod koniec lutego, w kwietniu wezwanie na odciski i badania..

12 maja 2009 interview, a dzis juz dziewczyna ma GC..Bardzo szybko caly proces trwal.. Zaznaczam, ze to bylo w Fort Lauderdale, Florida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ty mowisz o green card, a KW mowi o obywatelstwie, a to sa dwa rozne swiaty :)

Co do green card to sprawy teraz ida dosc szybko - moja klientka z NY wyslala dokumenty kolo 15 kwietnia i juz ma green card :) Dokladnie 64 dni od momentu wplyniecia dokumentow do interview plus karta doszla po 5 dniach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje, dwa inne swiaty.GC a obywatelstwo. Ale mialem na mysli to , ze idzie dosc szybo..Nawet na Florydzie gdzie mase latynosow..Pamietasz jak napisalas mi,ze Miami to Jungle, a doszlo do tego ze juz nie trzeba jechac do Miami..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Uffffff

Dostalam zaproszenie na przysiege na 24 Lipca

;)

No i juz po! :):P

jestem obywatel amerykanski polskiego pochodzenia :lol:

albo szczesliwa posiadaczka podwojnego obywatelstwa, jak kto woli

wszystko poszlo ladnie, tylko duzo czekania,

i zdjec nie mozna bylo robic, bo nie wpuszczali z telefonami i aparatami

a nowiutkiego certificate juz nie mam, bo oddalam przy skladaniu wniosku o paszport

PS

pewna dziewczyna mila dzisiaj interview na obywatelstwo w Garden City

rowniez ja poprosili o dokumenty z 2006 i 2007: utility, joint accounts, lease i healt insurance,

na szczescie sie przygotowala, nie tak jak ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po! ;):)

jestem obywatel amerykanski polskiego pochodzenia :P

albo szczesliwa posiadaczka podwojnego obywatelstwa, jak kto woli

wszystko poszlo ladnie, tylko duzo czekania,

i zdjec nie mozna bylo robic, bo nie wpuszczali z telefonami i aparatami

Gratulacje!!! Szkoda ze nie masz zdjec. Ja tescia nigdy jeszcze tak dumnego nie widzialam, jak po otrzymaniu certyfikatu, na szczescie pamiatka w postaci zdjec jest do dzis:D

Wlasnie mi sie przypomnialo, szwagierka robila obywatelstwo pare miesiecy temu i tez ma zdjecia, czyli w San Francisco nadal nie robia problemow jak ktos chce przemycic aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Gratulacje KW !!!!

Ja raczej przestalem wierzyc ze zostane obywatelem. 16 Sierpnia mija 120 dni od drugiego interview i nadal cisza. Wyslalem list do USCIS w NY prawie miesiac temu i cisza takze, tak wiec watpie iz dostane odpowiedz, a ze dostalem prace w Anglii wiec chyba raczej nie bede wchodzil na droge sadowa. Dam se spokoj i skupie sie na rozpoczeciu kariery zawodowej w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie

czy po 3 latach od uzyskania GC moge sie juz ubiegac o obywatelstwo????????

ostatnio sprawdzalem na strone urzedu imigracyjnego i jest powiedziane ze trzeba byc rezydentem przez 5 lat, wiec teraz nie rozumiem ????

tak wiec bylam dzisiaj w Naturalization Center na interview troche ponad 3 miesiace od skladania papierow

papiery skladalam po 3 latach od uzyskania GC bazujac na moim malzenstwie

jak KW tu powiedziala to wynika ze 3 lata wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...