Skocz do zawartości

Dlaczego Ameryka?


Nowojorczyk22

Rekomendowane odpowiedzi

Siedz sobie z stolicy i nie gadaj glupot jak nie wiesz do konca co sie dzieje i jak sie zyje w stanach.

Z jednym sie zgodze z toba broni w stanach jest za duzo.

Panie Tomku ocenianie co kto pisze prosze zostawic dla siebie bo wpisanie sobie w avatarze miejsca zamieszkania nie czyni pana specem od spraw polityki panstwowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widze że temat zmierza w nieciekawą strone, to może żeby ożywić troszke forumowiczów, zadam kolejne pytanie. Porównajcie życie w Europie i w Ameryce, cos typu USA vs Europa, "gdzie jest lepiej". Można wziąść pod uwagę: Rozwój człowieka...Mentalność ludzi...Warunki do życia...Fascynujące miejsca....Bezpieczeństwo...Różne atrakcje... Jednym słowem, gdzie czujecie się lepiej i dlaczego?? Czekam na wyczerpujące odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porownania "gdzie jest lepiej" nie maja sensu. Dla przykladu: Czuje sie lepiej na 5th Ave w NYC niz na Marszalkowskiej ale za to wolalbym mieszkac na Pradze Polnoc w Wawie niz w jakiejkolwiek dzielnicy Detroit. Warunki zycia - wszystko zalezy od danego stanu, miasta czy nawet ulicy. Podobnie jest z beczpieczenstwem - mozesz miec pare ulic z domami wartymi miliony dollarow a ulice obok rudery i male "ghetto". Fascynujace miejsca sa wszedzie na swiecie, nawet w opuszczonych fabrykach w Lodzi albo malym, zamieszkalym glownie przez Indian, La Push w stanie Waszyngton. A mentalnosc - ja preferuje ta w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy uważamy że USA to jedyny taki...Kraj na ziemi.

Ci co tutaj narazie napisali tak uwazaja ,ja mam troche inne zdanie o tym ale o tym mozna poczytac w tym temacie ,,cudowna Ameryka:

http://www.usa.info.pl/board/Cudowna-Ameryka-t12557.html

i teraz to zalezy po co lecisz do usa,kogo tam spotkasz,,z czym lecisz do usa tak bedziesz odbierac to panstwo jak i kazde inne..

czy jesli bym na swojej drodze spotkal odpowiednie osoby to czym bym napisal ze tam jest Raj?oczywiscie ze tak i bez 2 zdan TA

DOKŁADNIE TAK.

Życiowa mądrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak zwykle odpowiedzi bez odpowiedzi.... Dlaczego wybraliście USA a nie np Europe?? Wnioskuje że bardziej odpowiadają wam Stany. Czym one różnią się od Europy?? Chodzi mi o wasze zdanie na ten temat, każdy ma inne, a ja z przyjemnością poczytam. Zauważyłem że bardzo lubicie narzekać, skoro by było tam tak zle to raczej byście tam nie siedzieli, dziwna ta mentalność naszego narodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku ocenianie co kto pisze prosze zostawic dla siebie bo wpisanie sobie w avatarze miejsca zamieszkania nie czyni pana specem od spraw polityki panstwowej.

Nie mowie ze jestem specem od polityki ale jestem pewien ze mam wiecej pojecia o czym pisze niz ty. Widzialem wiele i w Polsce i w USA.

Typewnie widziales stany na W&T albo w telewizji i wierzysz we wszystko co Ci powiedza.

Wytlumacz mi prosze w czym zmiany w opiece zdrowotnej obamy poprawia moje opieke zdrowotna? chyba tylko tym ze bede placil za nia wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...