Skocz do zawartości

Dlaczego Ameryka?


Nowojorczyk22

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego wybralbym usa? Bo tam jeszcze nie bylem. Mowiac "chce poleciec do usa" nie mam na mysli stalego pobytu. Zobaczenie innego kontynentu. Poznanie zycia tam z wlasnego doswiaczenia a nie z np. tego forum. Ja tez zwiedzilem pare krajow w europie a pomimo tego mam wielka ochote pojechac do usa i jak narazie to jest moj cel. Mozliwe ze moje zdanie na temat stanow zmieni sie juz po wizycie ale co tam. Wracajac do krajow europejskich z checia bym wrocil do grecji. W te wakacje tam bylem i naprawde jestem zadowolony z pobytu tam. Bylem jeszcze w paru innych krajach, ale jak narazie grecja najwieksze wrazenie na mnie zrobila. Jedyna wada sa tam zarobki. Po wejsciu euro tam naprawde bieda jest w wielu miastach. Nie widac tego bezposrednio tylko trzeba pogadac z tamtejszymi. Bylem wlasnie w takim miescie, pelno hoteli, dobre drogi, ladne autka, port. Ale jak sie porozmawialo z mieszkancami to sie dowiedzialo ze dla przecietnego czlowieka ciezko jest tam zyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wracajac do tematu jakbys troche poczytal to bys wiedzial ze jednym z nadrzednych celow parti demokratycznej jest zniwelowanie prawa do swobodnego dostepu do broni palnej,no ale nie wymagam myslenia.

"A well regulated militia, being necessary to the security of a free state, the right of the people to keep and bear arms, shall not be infringed."

wiesz co to jest? Rozumiesz, co tu jest napisane? Wiesz po co zostalo umieszczone w Konstytucji?

ps. zechcialbys dac link gdzie Demokraci deklaruja zmiane 2 poprawki jako "jeden ze swoich nadrzednych celow"?

pps. chamskie uwagi o "braku myslenia" u innych dyskutantow zachowaj na forum onetu, dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórzcie sobie nowy temat, jeżeli macie zamiar się ciągle wyzywać i narzekać, jakie to polskie, porażka totalna. Proszę jeszcze raz o porównanie USA vs Europa. Chodzi mi o wasze porównanie, o wasze konkretnie zdanie, jestem ciekaw jak różne moga być wypowiedzi. Powtórze się: Skoro Stany mają tyle wad, to dlaczego nie wybierzecie Europy?? Nie rozumiem tego! W czym Stany są lepsze od Europy i odwrotnie? Waszym zdaniem! Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze jestem specem od polityki ale jestem pewien ze mam wiecej pojecia o czym pisze niz ty. Widzialem wiele i w Polsce i w USA.

Typewnie widziales stany na W&T albo w telewizji i wierzysz we wszystko co Ci powiedza.

Czyli oceniasz ludzi nie znajac ich i wyciagasz wnioski na swoich pogladach. Jakie to ciekawe hehe

Tak jestem za wprowadzeniem reformy sluzby zdrowia i popieram reformy prezydenta Obamy gdyz uwazam je za sluszne i potrzebne.

Nie mam zamiaru sie powtarzac bo to kazdy powinine sam zrozumiec.

USA nie znam tylko z filmow jak co nie ktorzy i wiem co pisze.

"A well regulated militia, being necessary to the security of a free state, the right of the people to keep and bear arms, shall not be infringed."[/b]

wiesz co to jest? Rozumiesz, co tu jest napisane? Wiesz po co zostalo umieszczone w Konstytucji?

ps. zechcialbys dac link gdzie Demokraci deklaruja zmiane 2 poprawki jako "jeden ze swoich nadrzednych celow"?

pps. chamskie uwagi o "braku myslenia" u innych dyskutantow zachowaj na forum onetu, dobrze?

Jim nie denerwuj sie ,proponuje melise.

Skoro pisujesz na forum onetu to nie znaczy ze musisz tu reklamowac.

Nie bede szukal czegos co mozesz sobie znalezc chociazby na googlu (jest taka wyszukiwarka)

Robicie offtop z tematu a ja napewno nie zmienie swojego zdania ;)

Otwórzcie sobie nowy temat, jeżeli macie zamiar się ciągle wyzywać i narzekać, jakie to polskie, porażka totalna. Proszę jeszcze raz o porównanie USA vs Europa. Chodzi mi o wasze porównanie, o wasze konkretnie zdanie, jestem ciekaw jak różne moga być wypowiedzi. Powtórze się: Skoro Stany mają tyle wad, to dlaczego nie wybierzecie Europy?? Nie rozumiem tego! W czym Stany są lepsze od Europy i odwrotnie? Waszym zdaniem! Dobranoc.

Prosze mi tylko powiedziec gdzie ja kogos obrazilem !? bo jak narazie to ja widze ze kto inny sie tu pieni.

N. opini masz tyle co ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim nie denerwuj sie ,proponuje melise.

Skoro pisujesz na forum onetu to nie znaczy ze musisz tu reklamowac.

Nie bede szukal czegos co mozesz sobie znalezc chociazby na googlu (jest taka wyszukiwarka)

Robicie offtop z tematu a ja napewno nie zmienie swojego zdania ;)

Prosze mi tylko powiedziec gdzie ja kogos obrazilem !? bo jak narazie to ja widze ze kto inny sie tu pieni.

opini masz tyle co ludzi

Miales okazje bronic swoich przekonan w cywilizowanej dyskusji, wybrales zalosne wykrety. Niech ci bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielegalni którzy się leczą za pieniądze podatników nie narzekają na system opieki. W Polsce masz lepszy?

Przestępczość może jest większa w statystykach, ale najczęściej ściśle powiązana z określonymi okolicami/środowiskami, w porównaniu z Polską Stany wydają mi się oazą spokoju.

z tymi nielegalnymi to nie tak do konca, sama osobiscie znam wielu, ktorzy przesiedzieli wize i mimo wszytsko placa podatki. nie mozemy wszystkich do tego samego wora wrzucac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oceniasz ludzi nie znajac ich i wyciagasz wnioski na swoich pogladach. Jakie to ciekawe hehe

Tak jestem za wprowadzeniem reformy sluzby zdrowia i popieram reformy prezydenta Obamy gdyz uwazam je za sluszne i potrzebne.

Nie mam zamiaru sie powtarzac bo to kazdy powinine sam zrozumiec.

USA nie znam tylko z filmow jak co nie ktorzy i wiem co pisze.

Ciekawe jest to ze jako warszawiak masz zawsze racje(napisales ze swojego zdania nie zmienisz) (jacy to znani jestescie z tego)

Nadal nie odpowiedziales na moje pytanie dlaczego popierasz reforme i co ona zmieni na lepsze dla osob ktore pracuja i placa ubezpieczenie?

Nie bede wiecej odpisywal na twoje posty po prostu jak to mowia.

"Nigdy nie wdawaj sie z glupkiem w rozmowe bo znizy Cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem"

Nadal popieraj wyglupy Obamy miejmy nadzieje ze bedziesz kiedys mieszkal w stanach i nie bedziesz musialm placic za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi nielegalnymi to nie tak do konca, sama osobiscie znam wielu, ktorzy przesiedzieli wize i mimo wszytsko placa podatki. nie mozemy wszytskich do tego samego wora wrzucac.

Chcialas powiedziec so called "rozliczaja sie z podatkow" to nie znaczy ze placa. Znam multum takich naciagaczy co to niby sie rozliczja maja tony kasy posylaja do pPolski a tu nie placa bo rozliczaja sie z minimum, czyli jeszcze biora dla siebie. Takie bzdety to w buty sobie wloz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze jako warszawiak masz zawsze racje(napisales ze swojego zdania nie zmienisz) (jacy to znani jestescie z tego)

Nadal nie odpowiedziales na moje pytanie dlaczego popierasz reforme i co ona zmieni na lepsze dla osob ktore pracuja i placa ubezpieczenie?

Nie bede wiecej odpisywal na twoje posty po prostu jak to mowia.

"Nigdy nie wdawaj sie z glupkiem w rozmowe bo znizy Cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem"

Nadal popieraj wyglupy Obamy miejmy nadzieje ze bedziesz kiedys mieszkal w stanach i nie bedziesz musialm placic za to.

Obama to jest totalna kleska dla USA.

Carter jest uznawany za najgorszego w historii prezydenta, Obama pobije go w 200%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...