Skocz do zawartości

Dlaczego Ameryka?


Nowojorczyk22

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jest to ze jako warszawiak masz zawsze racje(napisales ze swojego zdania nie zmienisz) (jacy to znani jestescie z tego)

Nadal nie odpowiedziales na moje pytanie dlaczego popierasz reforme i co ona zmieni na lepsze dla osob ktore pracuja i placa ubezpieczenie?

Nie bede wiecej odpisywal na twoje posty po prostu jak to mowia.

"Nigdy nie wdawaj sie z glupkiem w rozmowe bo znizy Cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem"

Nadal popieraj wyglupy Obamy miejmy nadzieje ze bedziesz kiedys mieszkal w stanach i nie bedziesz musialm placic za to.

Nigdzie nie napisalem ze mam racje poprostu wyrazilem swoja opinie.Ja nie mam z tym problemu.

Spojrz na siebie caly czas myslisz o sobie a teraz odpowiedz dlaczego popieram reforme.

Wyglupami to mozesz nazwac poprzednia kadencje niejakiego pana B i jego rzad ktory doprowadzil do ruiny panstwo a co za tym idzie gospodarki swiatowe.Prezydent Obama jest pierwszym ktory cos na serio robi dla kraju a nie dla wlasnych interesow

ps. cytatu nie skomentuje bo poprostu zal.pl

I jeszcze jedno ja nie mam problemu z afroamerykanami,latynosami,azjatami i bialymi(widze ze niektorzy maja) czy innymi dla mnie sa wszyscy takimi samymi ludzmi a duzo czesc osob wrzuca wszystkich do jednego wora walac stereotypami i chocby do mojej osoby (bo jestem z wawy).Uwazam ze biedni ludzie powinni miec rowny start bo nie mieli farta urodzic sie w bogatej rodzinie i takie gadanie "Ze niebede placic za nierobow czy murzynow" jest smieszne bo nigdy nie wiadomo na kogo padnie.I nie piszcie ze nie wiem bo widzialem takich i takich .

Ameryka to demokracja i za to kocha ja swiat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Chcialas powiedziec so called "rozliczaja sie z podatkow" to nie znaczy ze placa. Znam multum takich naciagaczy co to niby sie rozliczja maja tony kasy posylaja do pPolski a tu nie placa bo rozliczaja sie z minimum, czyli jeszcze biora dla siebie. Takie bzdety to w buty sobie wloz

nie mowie, ze wszyscy placa ale jest duzo tez tych co placi, wiec nie traktujmy wszystkich tak samo. to tak jakby powiedziec, ze kazdy katolik czeka z seksem do slubu. a jak to w praktyce wyglada? no wlasnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka to demokracja i za to kocha ja swiat .

W tej chwili Ameryka to socjalizm a nie demokracja

Ludzie wybrali tego prezydenta i ma on mandat robic to za co go wybrali. Rozumiem, ze nie zgadzasz sie z jego pogladami, ale USA, jako kraj sa tak samo demokratyczne jak za poprzednich rzadow - jak nie bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp jest prosta Usa ma najlepiej rozwianieta opieke medyczna na swiecie.

Ma, ale dzieki Obamie moze juz jej nie miec. Nie przyszlo ci do glowy, ze ma najlepiej rozwinieta opieke medyczna dlatego ze nie jest socjalistyczna?

Wracajac do tematu jakbys troche poczytal to bys wiedzial ze jednym z nadrzednych celow parti demokratycznej jest zniwelowanie prawa do swobodnego dostepu do broni palnej,no ale nie wymagam myslenia.

Nie jestem ograniczony, i ten "nadrzedny cel" jest celem extreme left Demokratow. Nie posadzam ciebie o to ze myslisz. To co ty nadajesz to sa zwykle "talking points" oszolomow z partii Demokratycznej.

Na szczescie nie wszyscy maja takie poglady

I tutaj sie zdziwisz, bo wiekszosc ludzi ktorzy cos maja do powiedzenia, czyli Amerykanie chca miec wolny dostep do broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wybrali tego prezydenta i ma on mandat robic to za co go wybrali. Rozumiem, ze nie zgadzasz sie z jego pogladami, ale USA, jako kraj sa tak samo demokratyczne jak za poprzednich rzadow - jak nie bardziej.

Zobaczymy w 2010 i 2012 czy bedzie mial takie samo poparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, ale dzieki Obamie moze juz jej nie miec. Nie przyszlo ci do glowy, ze ma najlepiej rozwinieta opieke medyczna dlatego ze nie jest socjalistyczna?

Nie przyszlo bo to nie ma nic do rzeczy.Po reformie nic sie nie zmieni.

To co ty nadajesz to sa zwykle "talking points" oszolomow z partii Demokratycznej.

Dobrze ze to co ty nadajesz, nie jest polish jokes

I tutaj sie zdziwisz, bo wiekszosc ludzi ktorzy cos maja do powiedzenia, czyli Amerykanie chca miec wolny dostep do broni

I tu sie mylisz bo bardzo duzej grupie amerykanow nie podoba obecna ustawa o dostepie do broni palnej.Skonczy sie lobby producentow broni palnej.

Zobaczymy w 2010 i 2012 czy bedzie mial takie samo poparcie

obys sie nie zdziwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za roznica gdzie sie zyje??? kazdy wybiera tam gdzie mu pasuje, tam gdzie czuje sie dobrze ;) wazne zeby nie zapominac z jakiego kraju sie pochodzi, jaka tradycje ma ten kraj :) i ze jest w nim naprawde wielu wspanialych ludzi :rolleyes:

nawet na tym forum. Przede wszystkim nalezy pamietac zeby czuc sie dobrze gdziekolwiek sie jest i chwalic dobre co polskie ;) ale nie zapominac tego ze skoro zyje w innym kraju musze szanowac jego obywateli tak samo jak ja chce byc szanowana jako Polka

pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...