Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś coś na temat DS- 1810? jest to formularz informujący o ewentualnej mobilizacji w związku z konfliktem zbrojnym? Informacja o tym formularzy znajduje sie pod koniec wypełniania DS-260 i nie wiem co dokładnie powinienem w związku z tym zrobić. Jeszcze jedno pytanie odnośnie samego DS-260 a mianowicie pojawia sie tam takie pytanie "Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?" i nie wiem do końca co na nie odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie dotyczace tego I-864 a dokladnie chodzi o to ze wujek mojej zony bedzie dodatkowym sponsorem z uwagi na to ze zona nie ma dochodow z usa i wujek bedzie tzw joint sponsor i pytanie jest takie czy zona ma wypelnic ten formularz na tyle ile da rade ? i czy wujek ma ten sam formularz przeslac nam (wypelniony przez siebie) a my do dolaczymy do wspolnych dokumentow mianowicie fotek ksera paszportu tlumaczen akt urodzenia i malzenstwa itd oraz pytanie jeszcze jedno co z formularzem I-864a czy tez wujek go ma wypelnic ? czy jest on niekoniecznie potrzebny

wujek jest naszym agentem w usa

oplata 120 $ dokonana za AOS

czekamy teraz na kolejna mozliwosc zaplaty tych 325$

kiedy ona sie pojawi ? jak NVC otrzyma nasze dokumenty wyslane z PL (affidavit of support wujka , zony , ksero paszportu akty zaswiadczenie z KRK itd)

bedzie mi milo jak ktos mi napisze na ten temat :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moja siostra opłaciła 120$ 15 marca i dostała potwierdzenie w tym potwierdzeniu było napisane że mamy czekać od 2 do 5 dni roboczych a już mamy 1 kwietnia i nadal nie możemy opłaciś wiz po 325$ cały czas jest komunikat payment status not invoiced. Kiedy będziemy mogli zapłacić czy ktoś wie? Siostra jeszcze nie wysłała naszych aktów urodzenia i innych dokumentów czy to ma coś z tym wspólnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...