Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mam rozmowe w ambasadzie. Mailem przyszło powiadomienie. Nie wiem co to PD 2002. Kategoria, z tego co pamiętam, chyba F4 - rodzeństwo ? Siostra złożyła na mnie papiery w 2002 .Dopiero teraz cos sie ruszyło , po tylu latach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PD to data nadania twojej petycji przez sponsora w naszym przypadku siostra lub brat obywatel USA moja data to 2 październik 2002 a a twoja data ?

To co podają w biuletynie to teraz przetwarzają daty przed 15 maja 2002

A kiedy dostałeś papiery z USA aby wyprłnić formalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nei pamiętam, gdzie to sie sprawdza ?


Musze to wszystko ze sobą przywieżc ? Ponizej wytłuściłem- czy chodzi o zaświadczenie o niekaralności ?



You must bring the following items to the visa interview:


· Any original documents the NVC requested that you did not submit (refer to the document list below)


· If the physician gives you your medical exam results, bring them to your interview in the envelope sealed


by the medical office.


· Two passport photographs measuring 2 inches by 2 inches (5 cm by 5 cm) with a white background


· A valid unexpired passport


· Photocopies of all civil documents


· A new police certificate from your current country of residence, if you obtained the police certificate


more than one year ago.


· Any additional documents listed in the U.S. Embassy or Consulate specific interview guidelines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będziesz potrzebował akt zupełny urodzenia swojej siostry bo będziesz musiał udowodnić przed konsulem że jest Twoją siostrą ja mam mam też akt ślubu siostry ponieważ po ślubie zmieniła nazwisko lepiej chyba to wszystko mieć niż dosyłać i tracić czas

To co napisałeś tłustym drukiem to chodzi o niekaralność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wynika z powyższego linku to 15 maja 2002 roku. Akt urodzenia siostry ? serio ? to az tak daleko posunięte ? ;) Ktos mi wyda akt siostry u nas w urzędzie ? Podejrzewam, że oni sobie to inaczej sprawdzają czy to moja siostra. Cos muszą robić przez te 12 lat czekania, prawda ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...