Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos Cie sponsoruje to nie ma szans zeby dostac wize turystyczna! Miesiac temu moj szwagier byl w ambasadzie po wize turystyczna i dostal odmowe. Pani w okienku powiedziala mu ze wizy nie dostanie wlasnie z tego powodu ze jest sponsorowany a ze ma zlozona petycje tzn ze chce wyjechac i mieszkac w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ojciec zlozyl wniosek o sponsorowanie(f2A) mnie we wrzesniu, w odpowiedzi dostal priorytet date na 30wrzesnia.

Zglaszajac wniosek moja kategoria byla "current". Jaki czas moge czekac do wizyty w ambasadzie?

Z gory dziekuje za odpowiedz :]

Ja rowniez czekam na current w kategori F2A. Moja data zatwierdzenia to 7 pazdziernik 2012. Mam nadzieje ze niedlugo cos ruszy bo od kilku miesiecy data z biuletynu 8 wrzesnia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyli w takim przypadku, dosyc ciezko moze byc dostac wize.

Dzieki bardzo za odpowiedzi :]

Witam !!!

To nie jest prawdą że nie masz szans. Szansa jest zawsze, napewno dużo będzie zależało od tego czy przedstawisz dość mocne i wiarygodne powody swojej podróży i to że nie masz zamiaru pozostać nielegalnie w US. Ja dostałam byłam dwa razy, moja córka tak samo dostała i była dwa razy a w tej chwili jesteśmy na końcówce ( mam nadzieję ) w kategorii F3. Wizy turystyczne dostałyśmy w innych terminach czyli każda z nas stawała o nie w innym czasie i sponsorowanie było w tym czasie już złożone. Próbuj do odważnych świat należy, a pozostać nielegalnie nie polecałabym bo to napewno zaważy na sponsorowaniu negatywnie. A chyba nie o to ci chodzi. Prawda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest ja np dostałam wizę turystyczną kiedy już złożono na mnie petycję w kategorii F2A, co prawda byłam na studiach ale na ostatnim roku i powiedziałam szczerze że chce zobaczyć i zwiedzić Stany i że mam tam znajomych oprócz męża i dostałam bez problemu, jedynym " haczykiem" było to że składał ze mną również mój tata ( bo właśnie też miałam informację że jest trudno dostać taka wizę jak się nic nie posiada w Polsce, a tata prowadzi firmę więc był bardziej wiarygodny ) on też dostał na 10 lat . We wakacje byłam na 2 miesiące, potem wróciłam a teraz czekam na wizę imigracyjną . na rozmowie z konsulem zapytał tylko czy byłam w stanach powiedziałam że tak zapytał kiedy powiedziałam że w lecie i koniec tematu było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...