Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wyslalam petycje I-130 na niezamezna corke ob. US.

Urzad imigracyjny powiadomil mnie, ze musze przeslac Akt Malzenstwa aby poswiadczyc zmiane nazwiska z panienskiego na nazwisko po mezu. Zamierzam takowy akt wyciagnac z Urzedu Miasta.

Pytanie jest: czy ma to byc odpis skrocony aktu malzenstwa czy odpis zupelny.

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukalas odpowiedzi moze od tego zacznijmy?

mercer moze nic nie przyjsc ;) dowiedz sie w Ambasadzie co i jak :)

Przeoraszam Sly za pozna odp. dopiero co mialem szanse odwiedzic ponownie forum. Jak to moze nie przyjsc powiadomienie na zaproszenie na rozmowe ?? Wedlug biuletynu, o ile dobrze czytam, sa rozpatrywane sprawy z 2001 dla f4. Moja aplikacja byla skladana czerwiec /majq 2002

Mozecie ponownie podac konkretny nr tel do ambasady pod ktorym sprawdzają status sprawy? Jestam aktualnie za granicą korzystam z kiepskiego smartfona = meczarnia;)

Po zatelefonowaniu musze pidac nr SN sprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeoraszam Sly za pozna odp. dopiero co mialem szanse odwiedzic ponownie forum. Jak to moze nie przyjsc powiadomienie na zaproszenie na rozmowe ?? Wedlug biuletynu, o ile dobrze czytam, sa rozpatrywane sprawy z 2001 dla f4. Moja aplikacja byla skladana czerwiec /majq 2002

Mozecie ponownie podac konkretny nr tel do ambasady pod ktorym sprawdzają status sprawy? Jestam aktualnie za granicą korzystam z kiepskiego smartfona = meczarnia;)

Po zatelefonowaniu musze pidac nr SN sprawy ?

Ambadada dopoki twoja PD nie jest Current z twoja sprawa nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Otrzymałem ostatnio pismo choice of adress and agent. W jakim terminie musze je odesłać do NVC? Ile czasu bedzie trwał jeszcze proces od chwili obecnej?

Pozdrawiam

Ja dostałam choice of agent we wrześniu, odrazu wypełniłam,a sponsor zapłacił i po miesiącu dostałam kolejne informacje tzn. do zapłaty 230 $ ( właśnie nie wiem czmu tylko tyle, cały czas na forach czytam o 420$ ;p ). najlepiej z tego co czytam zrobić to jak najszybciej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ,

Mam pytanie w sumie do wszystkich którzy się orientują w temacie . Jaki jest mniej więcej czas od wysłania wszystkich dokumentów typu : zaświadczenie o niekaralności, odpis aktu urodzenia itd , do otrzymania zaproszenia na rozmowę z konsulem ( w ambasadzie w Warszawie )? i czy od dostania zaproszenia z ambasady oczekiwanie na rozmowę z konsulem jest długie ? czy zwykle waha się między tymi 30 a 90 dniami ( tak słyszałam ) czy to prawda ?

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...