Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

wysyla sie droga elektroniczna ds 260 :)

a co do samego sponsorowania to ,,kiedys pisala o tym Karina,to jak Yeti,niby jest a malo ludzi go widzialo i podobnie masz tutaj,trudno takie cos zrobic z po za USA,..Moze Cie Konsul odrzucic i powiedziec prosze o dodatkowego sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie proszę ktoś mądry oświeci... czy jeśli zapłaciliśmy na etapie NVC $325 za IV Application w kat CR1 to w ambasadzie już nie płaci się żadnej opłaty, tak? I co ze zdjęciami wizowymi? W P4 mam zaznaczone, że Photograph już wysłane przez NVC do Ambasady... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze przed wyjazdem do USA zapłacić 165$ za wyrobienie zielonej karty ale dopiero jak dostaniesz wize.

te 165 $ to gdzie sie placi ?? w ambasadzie w wawie ? po wszystkim czy jak ??

sumujac jeszcze do wydania jest

- 165 $ za wyrobienie GC

- 300 zl za badania

--- i ? cos jeszcze sie placi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NVC po otrzymaniu wszystkich dokumentów ma 60 dni na przesłanie ich dalej do ambasady czy może wysłać je wcześniej? Czy będzie czekać do ostatniego dnia ?

GRAPE ma bloga na nim napisala ze jej spr zostala zalatwiona cytuje :::

Nam się poszczęściło i po 23 dniach od wysłania przez nas dokumentów do NVC otrzymaliśmy telefoniczną informację, że nasza sprawa została rozpatrzona pozytywnie!

ladnie jasno napisane ;)http://denua.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niech mnie proszę ktoś mądry oświeci... czy jeśli zapłaciliśmy na etapie NVC $325 za IV Application w kat CR1 to w ambasadzie już nie płaci się żadnej opłaty, tak? I co ze zdjęciami wizowymi? W P4 mam zaznaczone, że Photograph już wysłane przez NVC do Ambasady... :blink:

mnie sie babka zapytala tylko czy te zdj kt wyslalam do nvc sa starsze niz 6 miesiecy, powiedzialam, że nie i nie chciała nowych ( które miałam ze sobą na wszelki wypadek :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...