Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

To mój pierwszy post na tym forum więc witam się ze wszystkimi :)

Mam pytanie odnośnie wypełniania wniosku wizowego. Obecnie jestem uczniem liceum, zapisałem to w zakładce zawodu. Czy jeżeli jestem teraz zatrudniony przez 2 tygodnie to muszę gdzieś to zapisać?

Muszę także wypełnić zakładkę: previous work information. Pojawia się pytanie: Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? Skoro podałem informacje o szkole w zakładce o obecnej pracy to muszę zaznaczyć odpowiedź: tak? Ponieważ wtedy wymagają ode mnie podania daty od kiedy do kiedy a jeszcze nie skończyłem szkoły. Jeżeli zaznaczę odpowiedź: nie, to wygląda to trochę jakbym zaprzeczał sam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzień dobry. Czy ktoś mi może poradzić? We wniosku trzeba podawać numery telefonów. Normalnie dałbym (+48) xxxxxxxxx, ale w formularz nie można wstawić ani nawiasów ani spacji ani plusa nawet. Można na początku wstawić 0048 ale do Polski z USA to chyba 01148. Więc proszę o sugestię. Zaczynać od 48?  Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zacznę więc od 48.

Mam jeszcze pytanie o typ wizy. Chcę pojechać turystycznie, więc B2. W przyszłości będę chciał pojechać na konferencję (B1). Czy we wniosku mogę wybrać od razu B1/B2, czy też raczej najpierw B2 a następnym razem aplikować o B1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sly6 napisał:

wstaw numer kierunkowy jesli masz numer domowy lub numer komórki i tyle .. NP 22....

Sly6, czasy się zmieniły, 48 powinno być bo ludzie byle gdzie po świecie mieszkają i pracują. Kierunkowy do miasta może być za mało . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wypełnianiu wniosku jest informacja: state/province *if shown on passport. Jako takiego województwa nie mam podanego na paszporcie, jest jedynie organ wydający paszport i jest ni, w moim przypadku, wojewoda wielkopolski. Czy mam zatem wpisać w to miejsce: Wielkopolska, czy nic nie wpisywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...