Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Engram said:

Jestem pracownikiem biura handlowego prowadzonego na zasadzie działalności gospodarczej. Czy w związku z tym primary occupation to "bussiness" bo pytanie jest o branżę, czy też kwalifikuję się pod "other" bo "bussiness" to byłby mój szef/właściciel firmy a nie jego pracownik?

Jeśli jesteś pracownikiem biura handlowego to pewnie zajmujesz się sprzedażą (zgaduję) wówczas "salesman" byłoby odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję za podpowiedzi. Jeszcze mam wątpliwości odnosnie adresu: zamieszkania czy zameldowania? Różne  wersje znalazlam w internecie...no i adres firmy:siedziba czy biuro czyli miejsce faktycznej pracy? A może to bez znaczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć! 

Co w przypadku gdy ukończyło się szkołę średnią oraz dostało się na studia, wpisać w Primary Occupation? Jak wybiorę Student i wpiszę datę rozpoczęcia studiów (1 października) to zwraca błąd, że data nie może być przyszła. Wpisać datę "dostania się" na studia? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Hej, niebawem zabieram się za wypelnienie ds160  i przeczytalem wszystkie 91 stron w tym temacie ale nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie. Jeżeli planuje wyjechac na wycieczke do Usa z biurem podrozy to w polu gdzie  wpisuje się czy podrózuje jako członek grupy/ organizacji wpisuje nazwę biura czy to poprostu dla konsula nie jest istotne czy z biurem się wyjezdza czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam, posiadam na sprzedaż numer CGI do zarezerwowania spotkania z konsulem. Sprzedam taniej, kod ważny jest do 31.03.2019r. Jeżeli ktoś z terenu Podlasia jestem w stanie dostarczyć go osobiście. Zmiana planów a szkoda żeby to się zmarnowało cena do ustalenia pilny temat. !! Chodzi o opłatę za wzniosek DS 160 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...