Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałem jeszcze dodać, że jeśli będziemy brać udział w jesieni, to moim zdaniem utrzymamy się przez kilka lat. Oto dlaczego:

1. Po pierwsze ominiemy felerny rok 2006 (ponad 14000 wiz! prawie 2x więcej niż w 2010).

2. W roku 2011 zostanie wydanych bardzo niewiele wylosowanych wiz, a więc i liczba immediative relatives nie powinna się znacząco zwiększyć.

3. Z roku na rok obserwuje się tendencję spadkową wiz imigracyjnych 3 kategorii branych pod uwagę przy limicie.

4. Sponsorowanie rodzinne trwa miesiącami, a częściej jeszcze latami, więc zanim zakończą się procedury rozpoczęte po dv2012 minie parę latek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że jest tak jak podajecie wyżej w liczbie wiz tj. PL ma poniżej 50tyś., czy mogą nas wykluczyć z jakiś innych jeszcze powodów? Bo rozumiem, że głowny czynnik to nie przekraczać 50tyś przez 5 lat.

Tylko czy oni liczą ostatnie z rzędu 5 lat czy te 5 lat sobie dowolnie wybierają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 5 lat to ostatnie 5 lat, a nie ostatnie 3 i dwa skądś tam ;)

Czy mogą nas wykluczyć z innego powodu; raczej nie. Zawsze jako powód był podawany limit 50k. Natomiast musimy jeszcze poczekać parę miesięcy na oficjalne info - listę państw niedopuszczonych do loterii, wtedy wszystko będzie jasne. W zeszłym roku lista była podana chyba we wrześniu. Anyway, jest jeszcze sporo czasu, możecie spokojnie jechać na letnie wakacje :)

EDIT:

Chciałem jeszcze dodać, że mogłem się pomylić gdzieś w przepisywaniu lub obliczeniach, więc jeśli komuś się chce może sprawdzić obliczenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 5 lat to ostatnie 5 lat, a nie ostatnie 3 i dwa skądś tam ;)

Czy mogą nas wykluczyć z innego powodu; raczej nie. Zawsze jako powód był podawany limit 50k. Natomiast musimy jeszcze poczekać parę miesięcy na oficjalne info - listę państw niedopuszczonych do loterii, wtedy wszystko będzie jasne. W zeszłym roku lista była podana chyba we wrześniu. Anyway, jest jeszcze sporo czasu, możecie spokojnie jechać na letnie wakacje :)

EDIT:

Chciałem jeszcze dodać, że mogłem się pomylić gdzieś w przepisywaniu lub obliczeniach, więc jeśli komuś się chce może sprawdzić obliczenia. Pozdrawiam

No właśnie więc w tym roku PL-k wraca do lottery :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...