Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Za marzenia się nie płaci". Co nam szkodzi spróbować swojego szczęścia w loterii? Nikt przecież nie sprzedaje domów, tylko po to, żeby wysłać swoje zgłoszenie. W moim otoczeniu są rodziny, którym udało się wylosować zieloną kartę i później przejść pomyślnie całą procedurę jej otrzymania. Dlaczego więc ja też nie miałabym spróbować? Może ja też będę miała to szczęście?:) Jeśli nie, świat się na tym nie kończy. Pomijam tutaj oczywiście fakt, że niektórzy biorąc udział w loterii już czują się wygranymi. Nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja sie nie zdziwie jak w DV 2013 tez nie bedziemy mogli brac udziału :) bo polakom to zawsze wiatr w oczy :) a amerykanie mimo ze gadaja nam jak to nas strasznie lubia to tak naprawde maja nas za frajerów :( ( czyt. polskich rzadzących wazeliniarzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wynika tylko z kalkulacji , amerykanie lubia sie z brytolami a UK jest tez wykluczony....

Wydaje mi sie ze wszyscy tak troche żyja epoką PRLu gdzie ktos wygrywał kartę i przenosił sie do innego świata...przeciez jeżeli komus dzisiaj jest tutaj źle w Polsce może jechać do Europy Zachodniej, na Wyspy i mieć podobnie jak w USA...

czekac na loterię później na te 1% szans ze może to będę ja, poźniej do 2013 do wydania karty....nie wiem czy to ma sens aż taki...Wszyscy mają taka postawę że to jak wygrana w totka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wynika tylko z kalkulacji , amerykanie lubia sie z brytolami a UK jest tez wykluczony....

Wydaje mi sie ze wszyscy tak troche żyja epoką PRLu gdzie ktos wygrywał kartę i przenosił sie do innego świata...przeciez jeżeli komus dzisiaj jest tutaj źle w Polsce może jechać do Europy Zachodniej, na Wyspy i mieć podobnie jak w USA...

W Europie Zachodniej a nawet w samym UKnie zyje się tak jak w USA. Masa osób z Europy (w tym z UK) emigruje do USA i vice versa, sporo Amerykanów emigruje do UK. Każdy ma prawo chcieć żyć tam gdzie mu się podoba. To czy ma takie możliwości to inna sprawa.

czekac na loterię później na te 1% szans ze może to będę ja, poźniej do 2013 do wydania karty....nie wiem czy to ma sens aż taki...

Przecież to nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja nic nie kosztuej zycze każdemu żeby w takim razie dostał GC....

jasne że zyje sie lepiej im bogatszy kraj tym lepiej się lepiej :)

Byłem w USA chyba z kilkadziesiąt razy więc wiem ale niestety mam zła wiadomość dla przyszłych posiadaczy GC którym w PL się "nie udało" i którzy tak sie ekscytują

...tam tez na 100% się nie uda :)

Niemniej jednak każdemu życze upragnionego wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w USA chyba z kilkadziesiąt razy więc wiem ale niestety mam zła wiadomość dla przyszłych posiadaczy GC którym w PL się "nie udało" i którzy tak sie ekscytują

...tam tez na 100% się nie uda :)

Co za bzdury. Mam masę znajomych którym się "udało". Nie dla każdego "udało się" znaczy to samo. Emigranci z którymi obcuję są w znakomitej większości b. zadowoleni ze swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. Mam masę znajomych którym się "udało". Nie dla każdego "udało się" znaczy to samo. Emigranci z którymi obcuję są w znakomitej większości b. zadowoleni ze swojego życia.

Jackie - nie warto się stresować - to jakiś troll forumowy -> konto założone wczoraj, wszystkie 4 posty w tym dziale.

just ignore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...