Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Anntor a chociaz zopoznales sie dobrze z tym tematem bo widze ze nie bardzo..

po 15 wrzesnia a wiec juz prawie za 5 tyg bedzie wiadome ktore Panstwa moga brac udzial w loterii a potem od poczatku pazdziernika bedzie rejestracja

zapisz sobie ta strone w ulubionych i z tej strony korzystaj co do rejetstracji w loterii

http://www.dvlottery.state.gov/

mozesz tez wejsc na forum i szukac tematu dv 2013 bo nie dlugo taki temat bedzie zalozony i przyczepiony :) w tym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

.Co ciekawe na zagranicznych stronach dużo amerykanów rozważa emigracje do Japonii,Nowej Zelandii Australii czy Europy.Każdy szuka swojego miejsca na ziemi.A np. o Japonii piszą zauważyłem podobnie jak Polacy o USA.Narzekają że właśnie w USA ludzie są niemili np w Mcdonaldzie sprzedawcy,że lepsze jedzenie itp."Nie mogę się doczekac aż opuszczę USA".

Cos jednak jest w przyslowiach... np. "Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma", ale z drugiej strony ludzie maja tak rozne sytuacje zyciowe, tak rozne priorytety, to co dla jednych jest wazne dla innych nie ma znaczenia, mysle, ze stad wynika to szukanie swojego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem mniej więcej temat, i wiem że w 2012 nie będę mógł uczestniczyć(ze względu na to że urodziłem się w Polsce, i nikogo nie mam).

Ale mam pytanie, zakładając pozytywny wariant że będziemy dopuszczeni do loterii w 2013(o ile jeszcze będzie) to jakie wymagania będę musiał spełnić?

Bo chyba odpowiednik high school (liceum z maturą) mam.

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli Polska by brala udzial w dv 2012 to sie pare miesiecy spozniles aby wyslac zglosznie

The online registration for DV-2012 DV Lottery began noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT -4), Tuesday, October 5, 2010, and ended noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT -4), Wednesday, November 3, 2010.

http://travel.state....types_1318.html

teraz nalezy czekac na 15 wrzesnia kiedy bedzie ogloszone ktore kraje moga brac udzial w loterii

co do matury to sie liczy ale sa tez inne sprawy

co do samej loterii to musisz przejsc pozytywna rozmowe z Konsulem -bo samo wygranie to aby poczatek,,do tego sa badania medyczne,zaswiadczenie o niekaralnosci ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, wiem że to dopiero początek, ale co trzeba zrobić, gdzie się zgłosić żeby nie przegapić jak daj Boże będziemy brać udział.Są jakieś strony z tzw. turtorialami bo trochę jest to wszystko pogmatwane.Bo chyba niekarany jestem, bo nie odwinąłem jakiegoś numeru na 4 koła i nie mam zamiaru odwinąć.Wiem że to będzie trudna droga i wcale nie usłana różami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie przegabic pewnych spraw to masz taki temat jak ten juz zalozony

http://forum.usa.inf...loteria-wizowa/

jesli umiesz podstawy j.angielskiego to zobaczysz kiedy startuje loteria tzn bedzie rejestracja mozliwa-na jakiej stronie

ale przed tym bedzie komunikat na stronach rzadowych jak i w tym temacie czy Polska bedzie mogla brac udzial w loterii a to ma byc po 15 wrzesnia wiadome .

jesli bedzie brac udzial to bedzie w j.angielskim jak i po polsku napisane co nalezy zrobic itd

jak i takie cos bedzie na forum podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie jakie czynniki wpływają na algorytm losowania?? Czy wykształcenie wiek i inne sprawy mają wpływ na nasze szanse czy tylko czyste szczęście??Pomijając oczywiście kryteria dyskwalifikujące uczestnika. Będę wdzięczny za info. Życzę powodzenia jeśli nie zlikwidują DV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...