Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W sumie można założyć, że już wprowadzili selekcje :

"12. WHAT IS THE HIGHEST LEVEL OF EDUCATION YOU HAVE ACHIEVED, AS OF TODAY? You must

indicate which one of the following represents your own highest level of educational achievement: (1)

Primary school only, (2) High school, no degree, (3) High school degree, (4) Vocational school, (5) Some

university courses, (6) University degree, (7) Some graduate level courses, (8) Master degree, (9) Some

doctorate level courses, and (10) Doctorate degree"

Nie wiadomo czy ich algorytm losowania nie preferuje osób z wyższym wykształceniem, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zlikwidują loterię nie będzie możliwości emigracji poza specjalistami(mnie to niestety nie dotyczy hehe) ale przynajmniej bym z czystym sumieniem sobie odpuścił.Co ciekawe na zagranicznych stronach dużo amerykanów rozważa emigracje do Japonii,Nowej Zelandii Australii czy Europy.Każdy szuka swojego miejsca na ziemi.A np. o Japonii piszą zauważyłem podobnie jak Polacy o USA.Narzekają że właśnie w USA ludzie są niemili np w Mcdonaldzie sprzedawcy,że lepsze jedzenie itp."Nie mogę się doczekac aż opuszczę USA".Mogli by ludzie się powymieniac paszportami i by było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F to za malo znasz ludzi ;)

sa tacy ze jakby mogli to by im sie przydal taki paszport niz amerykanski ...

bo otwarta maja droge na cala Unie a tak musza sie starac o wizy-pozwolenia

tutaj juz byl taki przypadek kogos kto sie pytal jak zdobyc paszport polski a to byla obywatelka USA ..

fakt moze nie chodzilo o wymiane ale chciala taki paszport dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...