Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ale zapewne by o tym znacznie wcześniej już trąbili. A jak do tej pory cisza więc "po chłopsku" ;) można założyć, że w tym roku będzie loteria. :)

A co będzie w 2012? to faktycznie mogą ją "shot down" :D

P.S. Ale przynajmniej teraz można się łudzić wygraną, tak jak trafić 6tke w Totka. hihi :D Niektórzy mają szczęście inni nie ( ja raczej go nie mam :D ) Ale znam kolegę, którzy rodzice wygrali w latach 90tych GC i wyjechali by po 5 latach wrócić do Polski z dziećmi! To dopiero było wg. mnie błedem krzywdzącym ich dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie zgadzam się. Nie odpowiadało życie w USA rodzicą (byli wychowani w komunie) a dzieci jak wyjeżdzali miały 8 i 13 lat. Jestem pewny, że przyszłość ich dzieci miały by lepszą w USA niż w PL. Jeśli mieszkasz w USA joanna to może tego nie dostrzegasz jak się żyje w PL. Jakby w PL żyło się wszystkim dostatnio to by ludzie nie emigrowali do Stanów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mieszkam w Polsce.

O emigracji do Stanów myślałam, jak chodziłam do szkoły, oglądałam rózne firmy amerykańskie i karmiłam się rzeczywistością w nich podwaną ;) A potem dorosłam i mi przeszło :)

Turystycznie Stany to owszem, ale na stałe to nie dla mnie :D

A czy emigrantom w Stanach żyje się tak dostatnio? Nie wiem. Pewnie niektórym tak. Jest możliwość, to z każdego kraju ludzie emigrują. Po całym świecie. Szukają swojego miejsca na ziemi. Szczęściarze ci, co znajdą i żyje im się dostatnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ale przynajmniej teraz można się łudzić wygraną, tak jak trafić 6tke w Totka. hihi :) Niektórzy mają szczęście inni nie ( ja raczej go nie mam ;)

Szansa na otrzymanie Zielonej Karty z loterii DV jest większa niż trafienie 6 w totka - ale i tak niewielka... Ważne jest po prostu szczęście, jak to w życiu. Można z góry założyć, że nie ma co wysyłać zgłoszenia bo się nie wygra, ale z drugiej strony - jak się nie wyśle losu to nie bierze się udziału w losowaniu, szczególnie, że jedyny koszt wysyłki obecnie to cena zdjęcia i trochę czasu spędzonego przed komputerem. Jeszcze raz - życzę Nam wszystkim zainteresowanym uzyskaniem Zielonej Karty - abyśmy wszyscy spotkali się po tamtej stronie Oceanu Atlantyckiego jako szczęśliwi beneficjenci DV - 2013 ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post #1 z obecnego wątku 08.09.2010r. - więc i tak bliżej niż dalej ;-D to już TYLKO 2 miesiące potem ok 1 miesiąc przygotowań do rejestracji elektronicznej (przygotowywanie zdjęć etc) a potem ponad pół roku czekania vide o rok starsi. heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...