Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Rok temu byłam na work and travel w stanach, posiadam wiec social security nr. Teraz w trakcie wypelniania wniosku o nowa wize poproszono mnie rowniez o podanie us taxpayer nr. niestety nie moge go znalezc. Czy ktos bylby na tyle pomocny i powiedzial w jakim dokumencie i gdzie moge go znalezc? dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, mam pytanie. Rok temu byłam na work and travel w stanach, posiadam wiec social security nr. Teraz w trakcie wypelniania wniosku o nowa wize poproszono mnie rowniez o podanie us taxpayer nr. niestety nie moge go znalezc. Czy ktos bylby na tyle pomocny i powiedzial w jakim dokumencie i gdzie moge go znalezc? dziekuje i pozdrawiam

z mojej instrucji wizowej z ubiegłego roku, którą otrzymałam od CCUSA:

US Social Security Number – odpowiedź Does Not Apply lub numer SSN

US Tax Payer Number – odpowiedź Does Not Apply

wynika z tego, że nie mamy tego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale po paru miesiacach pracy mam juz ten numer, teraz wypelniam wniosek o nowa wize, i podalam juz social security, brakuje jedynie taxpayer nr, nie wiem gdzie go znalezc :(

no ale instrukcja była i dla tych, którzy nie byli nigdy w usa, jak i dla posiadaczy SNN, którzy w stanach pracowali, więc skoro przy US Tax Payer Number jest jedynie does not apply, to znaczy, że go nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziekuje za odpowiedz na temat taxpayer number. Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia. We wniosku jestem proszona o podanie osoby kontaktowej lub organizacji w stanach. Nie znam nikogo na miejscu i nie bardzo wiem co mam tam wpisac. Czy moze podac hotel, w ktorym sie zatrzymam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...