Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zwróćcie uwagę na to, że w zamieszczonej tabeli

"Entrants" nie zawsze jest większe od "Spouse & Children" jak to jest w przypadku Polski

np. Papua New Gwinea, Qatar, Russia, Samoa itd.

Więc wg mnie należy brać pod uwagę pozycję "Total" do liczenia prawdopodobieństwa.

Chyba że algorytm przyznaje np. 50 % dla rodzin i 50 % dla singli

Więc wydaje mi się, że to może wyglądać raczej tak:

159 943 - liczba zgłoszeń

3 500 - liczba przyznanych zielonych kart

2,19 % - prawdopodobieństwo wylosowania

O ile zrozumiałem system losuje więcej szczęśliwców, dlatego procent ten będzie pewnie 2 razy większy (4,38%), gdyż część nie spełni wymogów w konsulacie. Także potem 50 % pewnie się nie załapie. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

Wie ktoś może od czego zależy pula przyznanych zielonych kart dla danego kraju?

Przecież na stronach rządowych usa jest opisane na jak działa loteria, na tym forum można również przeczytać sporo o tym w języku polskim. Przejrzyj chociaż ten temat, a wiele się rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy otrzymamy pełna pulę.Ukraincy maja niezłe parcie na szkło zeby zd***yć z kraju

wcale im sie nie dziwie UE wciaz jest dla nich zamknieta, a to co dzieje sie u nich w kraju to cyrk na kolkach

14 panstw wysłało więcej zgłoszen od nas wiec nie ma szans na pełną pulę

poza rosja, ukraina, iranem, sierra leone i calym zadupiem z afryki jestesmy w tym elitarnym gronie

widac ze polacy sa wciaz na dorobku i chca cos w zyciu zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, właśnie debiutuję na tym forum. Czy dysponuje ktoś informacją jaką ilość wniosków w DV-2006 wysłali Polacy? Niestety dysponuję tylko info ilu z nas zostało wtedy wylosowanych podczas "teletomboli" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...