Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ dociekacie postronnych faktów :) Może komuś chciałoby się policzyć jakie będą szanse na wygraną? 30.98% * 100 000 / suma aplikacji krajów Europejskich. Teraz przyszło mi do głowy, że możemy sobie wyliczyć prawdopodobieństwo wylosowania aplikacji, jednak te 30.98% to wartość z zeszłego roku (ale też chyba na przestrzeni lat nie było zmian w tej materii?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 miesiące później...

mam jeszcze jedno pytanie w formularzu DSP-122 jak mam wpisać wykształcenie np.szkoła podstawowa,szkoła zawodowa,technikum uzupełniające dla dorosłych bez matury. chce dodać ze technikum zrobiłem parę lat po uknczeniu zawodówki . chodzi mi o kolejność wpisywania

1 szkoła podstawowa w.. nr..

2 szkoła zawodowa w ..nr

3.technikum uzupełniające dla dorosłych i jeszcze jedno pytanko jak po angielsku będzie ta szkoła zawodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się to ma, że będziecie musieli wziąć ślub, jeśli chcecie razem wyjechać.

Na to pytanie już były odpowiedzi.

Rozumiem, że w wypełnianiu zgłoszenia do loterii każde z Was wskazało dziecko, prawda?

No to z dzieckiem sprawa jest prosta. A Wy będziecie musieli wziąć ślub, żeby razem wyjechać.

Można to zrobić jeszcze przed wysłaniem papierów (już po tym, jak się wylosowało), a ostatnio pojawiły się głosy, że można to zrobić później, już po odesłaniu papierów, ale przed rozmową w konsulacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Czy kogokolwiek dolosowało we wrześniu bo sprawdzam od 5 września i komunikat wisi ciągle ten sam.

Na marginesie zapis na 2014 sobie podarowałem. Mamy jeszcze większe zainteresowanie loterią więc stwierdziłem że szkoda wydawać na nową fotkę u fotografa i żyć mrzonkami.

Przy okazji życzę powodzenia tym którzy wysłali aplikację z tą samą fotkę co rok wcześniej - przypomnę że foto nie powinno mieć więcej niż pół roku w.g regulaminu więc jak automat albo ktoś osobiście choćby nawet po wylosowaniu porówna dane które mają już zgromadzone to aplikacja taka zostanie odrzucona z przyczyn regulaminowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...