Skocz do zawartości

Dv 2013 Koszt, Procedura


Piotrek1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Muszę zabrać głos ponieważ niektóre osoby czytające moje pytania zachowują się z klasą i potrafią odpowiedzieć na temat. Natomiast są też osoby, które zamiast odpowiedzi na temat wnoszą nutę arogancji. I po co to? Pomagajmy sobie na wzajem. (...)

Te osoby wnoszace "nute arogancji" rowniez Ci pomagaja, tylko Ty sobie z tego nie zdajesz sprawy. Pomagaja Ci sprowadzajac Cie na ziemie, przyzwyczajac do amerykanskiego sarkazmu, dajac Ci przedsmak zycia w silnie konkurencyjnym spoleczenstwie i radza zebys nie bral sobie za duzo na glowe i rozwiazywal jeden problem na raz.

Dopiero wyslales zgloszenie a juz narzekasz, ze oplaty za wysokie, ze ludzie niemili i ze program nieprzyjazny rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osoby wnoszace "nute arogancji" rowniez Ci pomagaja, tylko Ty sobie z tego nie zdajesz sprawy. Pomagaja Ci sprowadzajac Cie na ziemie, przyzwyczajac do amerykanskiego sarkazmu, dajac Ci przedsmak zycia w silnie konkurencyjnym spoleczenstwie i radza zebys nie bral sobie za duzo na glowe i rozwiazywal jeden problem na raz.

Dopiero wyslales zgloszenie a juz narzekasz, ze oplaty za wysokie, ze ludzie niemili i ze program nieprzyjazny rodzinie.

Musze sie wtracic bo nie dosc ze potraktowano Piotra ze tak powiem z "nute arogancji" po jego pytaniu to nadal sie mu dowala mimo ze to nie on zawinil ale kolezanaka ktora odpowiadala.

W Polsce tez mamy konkurencje i uwazam ze czym wiecej siebie nie szanujemy to tym gorzej dla nas wszystkich. Pomijajac troli ktorzy tym sie zywia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUGAZI jak widać po poście zamieszczonym wyżej, niektórzy nie rozumieją pewnych rzeczy dopóki ich nie doświadczą na własnej skórze, a opinie nie zgodne z ich własnymi uważają za arogancję.

Arogancja jest twierdzenie ze ktos czegos nie doswiadczyl mimo ze nie wie sie nic o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nic nie rozumiem albo niektóre osoby odpisujące na forum. Post założony w sprawie porad jak się uporać ze wszystkimi formalnościami w przypadku wygranej w loterii, a nie do sprowadzania na ziemię. To miało być przygotowane jak na dłoni dla osób, które tak naprawdę nie mają pojęcia od czego zacząć. To nie jest narzekanie na na zbyt wysokie koszty związane z całą procedurą, lecz poruszenie tematu w celu uświadomienia osobą biorącym udział w całej zabawie jaki jest to wydatek. Ponieważ wiele osób z którymi rozmawiałem nawet nie zdawały sobie z tego sprawy ile ich to wyniesie. Dlatego postanowiłem na tym forum rozpocząć taki temat, aby osoby niezależne się wypowiedziały. Nie chciałem wyjść na typa który odradza, bo Ameryka jest tylko moja. A niestety są i takie przypadki zazdrości. Natomiast co do konkurującego społeczeństwa, to przepraszam (FUGAZI), ale albo nie mieszkasz w Polsce od wielu lat albo masz to szczęście i pracujesz w firmie Raj z samymi przyjaciółmi. Porozmawiaj sobie z ludźmi którzy "wrócili" z amerykańskiej emigracji i w jakim tempie zbiera się im na powrót za ocean, choćby do Kanady. Z całą pewnością znajdziesz nawet na forum. I ostania sprawa, a w zasadzie to prośba do wszystkich użytkowników tego forum, aby wykazali się altruizmem i nie zabijali marzeń tych wszystkich którzy marzą o Ameryce. Życzę wszystkim użytkownikom aby zostali wylosowani (choć to jest niestety niemożliwe), aby udało się Wam spełnić American Dream. Bądźcie twardzi i uparci w dążeniu do celu a na pewno się uda, jeżeli nie teraz to wkrótce na pewno. Zaś z mojej strony dziękuję wszystkim za odpowiedzi zarówno te na temat jak i nie, za te "dziwne" również. I oby nikt nigdy nie musiał doświadczać na własnej skórze tego co ja... Do zobaczenia w Ameryce - ja już lecę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na forum porady czy rady mozna dostac rozne odpowiedzi i nie zawsze te ok,,,od takie zycie netowe i forumowe ;)

i z tym sie nalezy liczyc ,nawet w zyciu tak jest a tym bardziej na necie..to bylby raj jakby tak dostac wlasciwa odpowiedz ..

a teraz tak do losowania zostalo troche czasu i moga padac rozne pytania jak i rozne odpowiedzi

ale blizej maja jak i w maju bedzie moze nowy temat o loterii-co dalej,co z papierami,,takie cos jak pytania i odpowiedzi.jak kto bylo z wyslaniem zgloszenia

ze byly 1 temat a potem byl juz 2 z czesto zadawanymi pytaniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...