Skocz do zawartości

Wiza Imigracyjna Co I Jak?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie bede owijal w bawelne. Ile sie czeka na wize imigracyjna, jakie papiery i gdzie trzeba wyslac. Czytalem na roznych forach, i raz widzialem 8lat, innym razem 10; jak to jest?

A w jaki sposob chcesz ja otrzymac ? Jezeli nie masz czlonka rodziny, pracodawcy ktory Cie zasponsoruje albo nie wygrales loterii to nie masz zadnej szansy zeby ja otrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przegladajac fora o tej tematyce, natknalem sie na stwierdzenie, ze bedac wlascicielem domu w USA, mam praktycznie 100% na otrzymanie wizy. Jak to wyglada? Jesli chodzi, o spponsorowanie-praca, niestety nikt z mojej najblizszej rodziny nie mieszka w stanach, wiec przez rodzine odpada. Loteria,slyszalem,ze polacy sa wykluczeni z niej, dlatego nie zaglebialem sie w jej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse masz dokladnie odwrotne - 0%. Niby dlaczego mialbys dostac wize ? Kupic dom moze kazdy, szczegolnie ze sa tanie jak barszcz.

Polacy z loterii wykluczeni nie sa, w tym roku po raz pierwszy od kilku lat mogli brac w niej udzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...