Skocz do zawartości

Staly Pobyt Na Florydzie


Myszka1409

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Takie same jak w kazdym innym miejscu w stanach - zielona karta ktora mozesz uzyskac poprzez malzenstwo z obywatelem, wygrana w loterii lub sponsorowanie przez pracodawce. Powodzenia !

Btw - zdajesz sobie sprawe ze jestes jedna z kilku miliardow ktorzy chca zamieszkac na Florydzie lub w dowolnym innym stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak mozna zamieszkac na stale na Florydzie legalnie, jakie dokumenty beda potrzebne, jak to wszystko zalatwic?? Prosze o pomoc.

Jesli masz pol miliona dolarow do zainwestowania we wlasny biznes nie ma problemu z mieszkaniem na stale na prowincji.

W duzych aglomeracjach cena wywolawcza jes tjeden milion dolarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piot3r

Myszka, a nie lepiej postarać się pierw o jakąś wizę, pojechać i zobaczyć jak tam jest? Może szybko zatęsknisz za Polską :). Ja już nie mogę doczekać się dnia kiedy stąd wylecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej przez Meksyk... Sorki ale nie mogłem sobie darować. Po prostu śmiesznie brzmi desperacja wylewana na forum, że "i tak się tam zjadę i tak" bo przez Polski rząd nie chcę mieszkać w Polsce. Tak, postaraj się najlepiej o azyl, bo Polska to kraj w którym sie prześladuje ludzi i napewno takowy dostaniesz. Podejrzewam, że jak Polska długa i szeroka (każdy inny kraj prawdopodobnie tak samo), to każdy jak miałby możliwośc ot tak wyjechania sobie innego kraju bo nie podobają się komuś rządy, ludzie migrowali by bez przerwy z każdego kraju.

Sorki ale śmiesznie to brzmi i wydaje mi się że albo masz 10 (w porywach do 15 lat) albo nie wiesz na czym polega życie, bo to wyglada mniej więcej tak: na złość mamie odmrożę sobie uszy ("na złość amerykańskiemu systemowi imigracyjnemu, i tak tam będę mieszkała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piot3r

Tylko co Piot3r ma zrobic :P? Ja jestem w tyle dobrej sytuacji, ze jade i wracam kiedy chce, ale nie bardzo wiem jak pomoc Myszce. Obywatelstwo mam po rodzicach ktorzy kiedys wylosowali wizy, i tym sposobem wyjechalismy z kraju. Z zielona karta tez cos bylo. Po jakims czasie zaczeli starac sie o obywatelstwo i udalo sie. Potem postarali sie o takowe dla mnie. Jako ze nie mialem jeszcze 18 lat to nie musialem sie sam o to starac tylko przyslugiwalo mi po nich. Jesli cos pokrecilem to wybaczcie ale nie jestem zbytnio w temacie wiz, zielonych kart itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...