Skocz do zawartości

Przekraczanie Granicy Kanada->Usa


yacomo

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie zaprzeczasz. Data ma karcie nie ma żadnego znaczenia jeżeli porzuciles rezydencję w US. Paszport i pieczatki nie maja żadnego znaczenia (mając kartę wjeżdżając do US w jakikolwiek sposób nie trzeba pokazywać paszportu) bo w swoich danych maja kiedy ostatni raz opuściłes US.

Nie wiem jak bardzo jesteś zorientowany w sprawach emigracyjnych ale myślę że nic nie mają emigration nie rejestruje wyjazdów z USA jedynie same wjazdy ale nie jestem pewien na 100% kilka lat temu wjeżdżałem z US do Canady i Mexyku i urzędnik emigracyjny nawet nie raczył wiążąc do ręki mojej karty nie mam pewności jak by wyglądał wjazd teraz ale myślę że podobnie jeśli bym wjechał do US z Mexyku to była by zwykła formalność ale nie mam pewności . Wiem że jeśli bym przyleciał samolotem do US to by mi zabrali kartę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Po tym co piszesz to wiem znacznie więcej od Ciebie - bo większego idiotyzmu o nie rejestrowaniu wyjazdów dawno nie czytałem...

Poza tym to co piszesz ma zero logiki - jeżeli nie rejestrują, to co za różnica jak wjedziesz ? Dla ułatwienia, na lotnisku wystarczy sama karta przy przechodzeniu przez immigration.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co piszesz to wiem znacznie więcej od Ciebie - bo większego idiotyzmu o nie rejestrowaniu wyjazdów dawno nie czytałem...

Poza tym to co piszesz ma zero logiki - jeżeli nie rejestrują, to co za różnica jak wjedziesz ? Dla ułatwienia, na lotnisku wystarczy sama karta przy przechodzeniu przez immigration.

Nie jesteś w bardzo dużym bladzie na lotnisku okazuję paszport i kartę a na granicy Canada US sama karta postaraj się dowiedzieć coś więcej kto posiada Kartę mieszka w US i był w Polsce to będziesz wiedział ogólnie to nie jestem pewien czy kiedykolwiek będę próbował wjechać do US ale kto wie czy za kilka lat odbije aby się wybrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@usa1284 - żyjesz chyba w ubiegłym stuleciu. Obecnie oba kraje, które wymieniasz w swoich postach, wymieniają się danymi PNR/API. W USA nie dostajesz formularza I-94 (jako non resident) ponieważ dane osobowe zbierane są właśnie z w/w systemów i CBP wie dokładnie ile czasu byłeś na terenie USA.

@pelasia - moc jest silna w Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...