Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej mam pytanie czy wszyscy co powinni sie znajdowac w tym przedziale do 5700 case n dostali zaproszenie na interview my powinnismy być z żoną na listopada ale cos sie zaczeliśmy martwic że nie dostaniemy zaproszenia jak to jest ciekaw jestem czy ktoś juz z niskim nr jest pominiety mimo wczesnego wysłania papierów. ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te numery mają służyć między innymi temu, że sprawy o GC będą załatwiane w jakiejś tam kolejności gwarantującej porządek. Zawiadomienie powinieneś dostać na około 4-6 tygodni przed rozmową w ambasadzie.

Rzecz druga, jeżeli upewniłeś się, że papiery doszły i zostały zaakceptowane to nie ma powodu abyś został odrzucony. Czekaj cierpliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie czy wszyscy co powinni sie znajdowac w tym przedziale do 5700 case n dostali zaproszenie na interview my powinnismy być z żoną na listopada ale cos sie zaczeliśmy martwic że nie dostaniemy zaproszenia jak to jest ciekaw jestem czy ktoś juz z niskim nr jest pominiety mimo wczesnego wysłania papierów. ? :blink:

Ja mam numer 51xx i też jeszcze nie dostałem, ale późno odesłałem papiery, dopiero 30 lipca (dopiero w lipcu sobie przypomniałem że już powinny być wyniki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer 51xx i też jeszcze nie dostałem, ale późno odesłałem papiery, dopiero 30 lipca (dopiero w lipcu sobie przypomniałem że już powinny być wyniki :))

twoja rozmowa może się odbyć zatem dopiero w listopadzie lub grudniu, nawet jeżeli CN łapie się na październik. kiedyś jak dzwoniłam do Kentucky babeczka powiedziała, że jeżeli procesują papiery osoby, która wg CN powinna być już umówiona na interview, oznacza to, że "przerzucą" ją na następny miesiąc lub kolejny (w zależności od tego, jak długo będę procesować aplikację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...