Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałam że losowanie najprawdopodobniej zostanie unieważnione, ponieważ komputer losował tylko część osób, nie brał pod uwagę wszystkich zgłoszeń. Tak więc losowanie trzeba bedzie niestety powtórzyć. Kiedy? - nie wiem.

moze przeczytalas gdzies info dotyczace ubieglorocznego losowania i nie zwrocilas uwagi ze chodzi o DV-2012, a nie o tegoroczne DV-2013..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Właśnie się dowiedziałam że losowanie najprawdopodobniej zostanie unieważnione, ponieważ komputer losował tylko część osób, nie brał pod uwagę wszystkich zgłoszeń. Tak więc losowanie trzeba bedzie niestety powtórzyć. Kiedy? - nie wiem.

masz jakieś konkretne info ? czy usłyszałaś to od kogoś ? jeżeli to prawda i w najbliższym czasie będzie coś o tym wiadomo do zwracam honor a jeżeli to lipa to hmm widać fantazja nie złą.Ludzie ogarnijcie się z tym dodatkowym losowaniem bo widzę że coraz to nowsze teorie są wypisywane ,za chwilkę ktoś napisze ze kto pierwszy odwiedzi Ambasadę USA w Wawie to dostanie GC.Takie nakręcanie się wzajemne pachnie mi małolatami którzy się nakręcają na wyjazd za wszelką cenę.Będzie te niby dodatkowe losowanie to dowiecie się a jak nie to wyślecie na następne losowanie proste i logiczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria Wizowa jest administrowana bezpośrednio i wyłącznie przez the U.S. Department of State Kentucky Consular Center in Williamsburg. Trzeba poczekać na rozpoczęcie pracy przez Administrację USA na ew. potwierdzenie przedmiotowej informacji - o ile jest ona prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałam sie tego od siostry przebywającej w Stanach Zjednoczonych.

Administracja KCC rozpoczyna pracę o godz. 14 czasu polskiego, infolinia o 13.30. Jeśli zapadły decyzje, o których piszesz, będą znajdować się one na oficjalnych stronach w/w urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to jest plotka, drugi rok pod rząd? to by było nie powazne z ich strony, ze mają tak kiepskie systemy i ze mieli cały rok zeby pozbyc sie usterek albo wymienic wadliwy system.

To pewnie chodzi o to dolosowanie a reszte to juz ludzie tworzą do tego swoją ideologie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli tez wystarczajaco duzo czasu aby sprawdzic wylosowane wyniki przed ich opublikowaniem i uniknac historii jak z przed roku. Gdyby sie to zdarzylo to naprawde bylaby parodia chyba bardziej realistycznie jest przyjac, ze ktos ogladajac TV w obcym jezyku pominal wyrazenie "w roku ubieglym" czy cos podobnego.

Za to inna sprawa wciaz otwarta jest to, ze wciaz niewiadomo ile zgloszen wylosowano za pierwszym razem... Nigdzie o tym nie pisza, zreszta niewielki jest tez poglos w necie odnosnie wynikow losowania poza tym, ze sa gdzies tam dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pewnie usłyszał informację o mozliwym dolosowywaniu w pazdzierniku i mogl sobie dospiewać coś, dorobic teorię...

zgadzam sie ze KCC powinno podać informacje apropo tego ile osob wylosowali skad te pazdziernikowe mozliwe losowanie co i jak....

uciełoby to wszystkie plotki domysły teorie wyliczenia itd

wystarczyłaby informacja kilka zdań i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...