Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sly6 chyba dzieki tobie tylko te forum trzyma wysoki w sumie poziom...

moje przemyslenia co do dodatkowego ewentualnego losowania są takie- ale tylko przemyslenia

kiedys ludzie wysyłali wiecej niz jedno zgloszenie na samego siebie, plus wysylaly osoby ktore miały w usa bana bo cieżej było o informacje czy mogą czy nie a moze sie uda , nie było internetu forów takich jak to itd

dodatkowo część osob pewnie nie odpowiadała na list który gdzieś tam się zapodział na poczcie lub ktos zmienił adres zamieszkania nie otrzymał itd...

Teraz jak zgłoszenia są wysyłane w formie elektronicznej i ludzie są bardziej swiadomi być może nie ma potrzeby losowania 100tys zgłoszen tylko losuje się te 50 tys i dodatkowo np 5tys czy 10 tys pozniej i tyle...

Jest to jedyne logiczne wytłumaczenie które przychodzi mi do głowy tego dodatkowego losowania ale jest to tylko moja prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mikun ta wypowiedzi ostatnia mi sie podoba :)

masz racje nie ma co wymyslac ..

Martin a Ty czasami nie uzywasz tlumacza on-line aby to tlumaczyc?pamietaj ze moze byc roznie z takim tlumaczeniem

tak sa nowe zasady i teraz trzeba czekac na pazdziernik i tyle.

mikun ta wypowiedzi ostatnia mi sie podoba :)

masz racje nie ma co wymyslac ..

Martin a Ty czasami nie uzywasz tlumacza on-line aby to tlumaczyc?pamietaj ze moze byc roznie z takim tlumaczeniem

tak sa nowe zasady i teraz trzeba czekac na pazdziernik i tyle.

No właśnie są nowe zasady i nikt nie wie jak to do końca bedzie wyglądać ale każdy wyraża swoją opinie chyba to nie jest złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin kazdy moze wyrazac swoja opinie ale niech ma na uwadze takie cos ze ktos moze to wziasc pod uwage i beda pewne problemy ;)

to forum juz pare lat dziala i byly juz takie przypadki ze potem nalezalo od nowa pisac,wyjasniac bo ktos napisal co myslal ;)

od takie zycie forumowe :)

mikun losowanie i zglaszanie elektroniczne jest chyba od 2003 roku wiec troche juz maja w tym doswiadczenia :)

jedynie to jest nowosc ze mozna czekac do pazdziernika na cos dodatkowego bo faktycznie ktos sie rozmyslil itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak moja rodzimka ma znajomą w Chicago co dla polakOw wypełniała formularze na loterie i prawie wszyscy sie nie nadawali na loterie ale chcieli wysłać innych chronił ten punkt 245i ale ininnym odradzała ale chcieli to prosze no i jak takich wylosują to co? A jak takich wylosują 2000? Z USA wysłano bardzo dużo wniosków przypuszczam że więcej jak z Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mamy gdybać? Źycie toczy się dalej. W październiku kto będzie nadal zainteresowany - sprawdzi status jeszcze raz. Jak się uda to wtedy zacznie się martwić :) Ja bym się już tak nie nastawiała na ten październik bo nie wiadomo w zasadzie o co chodzi. Wakacje przed nami i o tym teraz trzeba myśleć bo jakby się coś wywiązało w październiku to moga być ostatnie wakacje w kraju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak moja rodzimka ma znajomą w Chicago co dla polakOw wypełniała formularze na loterie i prawie wszyscy sie nie nadawali na loterie ale chcieli wysłać innych chronił ten punkt 245i ale ininnym odradzała ale chcieli to prosze no i jak takich wylosują to co? A jak takich wylosują 2000? Z USA wysłano bardzo dużo wniosków przypuszczam że więcej jak z Polski :)

No wlasnie i tak sie zastanawiam... czy takie osoby usuwaja z puli tych losujacych i ona widzi not selected od razu czy moze ja losuja , uruchamia sie cała procedura a oni i tak wiedza ze ona nie dostanie green card....no bo jak jest w innym systemie ze ta osoba jest nielegalnie w usa to po co ja losowac i uruchamiac procedury? chyba zeby zrobic deportacje...

ja zakładam ze takie osoby sa na poczatku nie brane pod uwage do losowania - (kiedys wczesniej moze byly losowane )byloby to logiczne...w koncu loteria ma czas od listopada do maja zeby sobie ta baze " "przyciąć "odpowiednio...

Czy ktos zna przykłady z ostatnich lat ze została wylosowana osoba co definitywnie nie spełniała wymogów i departament mógł to sprawdzić zanim ją jeszcze poprosił o jakies dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i tak sie zastanawiam... czy takie osoby usuwaja z puli tych losujacych i ona widzi not selected od razu czy moze ja losuja , uruchamia sie cała procedura a oni i tak wiedza ze ona nie dostanie green card....no bo jak jest w innym systemie ze ta osoba jest nielegalnie w usa to po co ja losowac i uruchamiac procedury? chyba zeby zrobic deportacje...

ja zakładam ze takie osoby sa na poczatku nie brane pod uwage do losowania - (kiedys wczesniej moze byly losowane )byloby to logiczne...w koncu loteria ma czas od listopada do maja zeby sobie ta baze " "przyciąć "odpowiednio...

Czy ktos zna przykłady z ostatnich lat ze została wylosowana osoba co definitywnie nie spełniała wymogów i departament mógł to sprawdzić zanim ją jeszcze poprosił o jakies dokumenty?

No wlasnie i tak sie zastanawiam... czy takie osoby usuwaja z puli tych losujacych i ona widzi not selected od razu czy moze ja losuja , uruchamia sie cała procedura a oni i tak wiedza ze ona nie dostanie green card....no bo jak jest w innym systemie ze ta osoba jest nielegalnie w usa to po co ja losowac i uruchamiac procedury? chyba zeby zrobic deportacje...

ja zakładam ze takie osoby sa na poczatku nie brane pod uwage do losowania - (kiedys wczesniej moze byly losowane )byloby to logiczne...w koncu loteria ma czas od listopada do maja zeby sobie ta baze " "przyciąć "odpowiednio...

Czy ktos zna przykłady z ostatnich lat ze została wylosowana osoba co definitywnie nie spełniała wymogów i departament mógł to sprawdzić zanim ją jeszcze poprosił o jakies dokumenty?

Może tak też być że chcą zwabić tych nielegalnych tylko ze jak takiego wylosują i w formularzu DSP 122 napisze że chce na rormowe Chicago to on nie pójdzie bo zdaje sobie sprawe ze bedzie miał deport oni licza że Obama przed wyborami coś zmieni i juz jest miejsce także spoko jest szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...